Ebru Karabakan kimdir, kaç yaşında? Ebru Karabakan boy, sevgilisi? Ebrarkrbkn kimdir?

29.02.2024
A+
A-
Ebru Karabakan kimdir, kaç yaşında? Ebru Karabakan boy, sevgilisi? Ebrarkrbkn kimdir?

Ebru Karabakan kimdir, kaç yaşında? Ebru Karabakan boy, sevgilisi? Ebrarkrbkn kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Ebru Karabakan kimdir, kaç yaşında? Ebru Karabakan boy, sevgilisi? Ebrarkrbkn kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Kendi tarzı ve enerjik kişiliğiyle dikkat çeken Karabakan, hem oyunculuk kariyeriyle hem de sosyal medya hesaplarıyla geniş kitlelere hitap etmektedir. Sosyal medyadaki etkileyici varlığıyla da dikkat çeken Ebrar Karabakan, TikTok platformunda “ebbrarkrbkn” kullanıcı adıyla 352.9K takipçiye sahiptir. Dizi ve film oyuncusu olarak tanınan, aynı zamanda sosyal medya fenomeni olan Ebrar Karabakan, 2006 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul’da yaşamını sürdüren genç yetenek, TikTok platformunda “ebbrarkrbkn” kullanıcı adıyla paylaşımlar yapmakta olup 352.9K takipçiye ulaşmıştır. Aynı şekilde Instagram’da da “ebrarkrbkn” hesabıyla paylaşımlarını sürdüren Karabakan’ın buradaki takipçi sayısı ise 116K’dir. Sosyal medyada benzersiz stili ile büyük beğeni toplamaktadır.

Kariyerine Icon Talent ajansıyla devam eden Ebrar Karabakan, 2023 yılında “Benim Güzel Ailem” dizisindeki Tuğçe karakteri ile dikkatleri üzerine çekti. Günümüzde Taş Kağıt Makas dizisinde oynamaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Ebru Karabakan kimdir, kaç yaşında? Ebru Karabakan boy, sevgilisi? Ebrarkrbkn kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page