Ece Bayrakçı kimdir, nerelidir? Ece Bayrakçı kaç yaşında, nereli? Hakan Bayrakçı eşi Ece kaç yaşında?

19.04.2023
A+
A-
Ece Bayrakçı kimdir, nerelidir? Ece Bayrakçı kaç yaşında, nereli? Hakan Bayrakçı eşi Ece kaç yaşında?

Ece Bayrakçı Kimdir? Nerelidir? Ece Bayrakçı kaç yaşında, eşi kim? Hakan Bayrakçı eşi kaç yaşında? Ece Bayrakçı kimdir, nerelidir? Ece Bayrakçı kaç yaşında, nereli? Hakan Bayrakçı eşi Ece kaç yaşında

Ece Bayrakçı, SONAR Araştırma şirketi sahibi ve yorumcu Hakan Bayrakçı’nın eşidir. SONAR Araştırma Şirketinin sahibi Hakan Bayrakçı, 10 Ocak’ta Ece Bayrakçı ile evlendi. Hakan Bayrakçı kıyılan nikah ile ilgili, ”Korona nedeniyle düğünde 8 kişiydik. Korona süreci geçinde bir düğün yapacağız. Düğünde sadece Ece’nin annesi babası var, bir de benim oğlumla kardeşim var. Korona nedeniyle böyle yaptık.” açıklamalarını yaptı. Ece Bayrakçı İnstagram üzerinden bakıldığı zaman moda tasarımcısı ve stilist olduğu yazmaktadır. 30lu yaşlarda olduğu değerlendirilen Ece Bayrakçı’nın instagramda 3.017 takipçisi vardır.

Ece Bayrakçı kimdir, nerelidir? Ece Bayrakçı kaç yaşında, nereli? Hakan Bayrakçı eşi Ece kaç yaşında? SONAR Araştırma Şirketinin sahibi 60 yaşındaki Hakan Bayrakçı, bir süredir birlikte olduğu Ece Bayrakçı ile 10 Ocak’ta nikah masasına oturdu. Koronadan dolayı 8 kişi ile sınırlı olan düğüne sadece aile yakınları katıldı. Daha önce bir kez evlilik yapan Hakan Bayrakçının Mesut Bayrakçı adında bir oğlu var.Hakan Bayrakçı kıyılan nikah ile ilgili, ”Korona nedeniyle düğünde 8 kişiydik. Korona süreci geçinde bir düğün yapacağız. Düğünde sadece Ece’nin annesi babası var, bir de benim oğlumla kardeşim var. Korona nedeniyle böyle yaptık.” açıklamalarını yaptı. Hakan Bayrakçı, 1988 yılında SONAR Araştırma Şirketi’ni kurdu  ve başkanlığını yapmaya başladı. Süleyman Demirel ve Bülent Ecevit gibi liderlere profesyonel olarak danışmanlık yaptı.

Meslek hayatı süresince, 140 Belediye Başkanı, 40 Bakan, 14 Parti Genel Başkanı ve 7 Başbakana’a da profesyonel olarak danışmanlık hizmeti verdi.

Bayrakçı, çeşitli televizyon programlarında konuk yorumcu olarak canlı yayınlara katıldı. Bayrakçı ayrıca TRT1’de, 2003 ve 2006 yılları arasında tarih programı sundu.

Fransızca ve İngilizce bilen Bayrakçı, meslek hayatında çeşitli ülkelerin Büyük Elçiliklerine danışmanlıklarda da bulunmuştur.

Mesut Bleda Bayrakçı isminde bir oğlu olan Hakan Bayrakçı, İstanbul’da yaşamaktadır.

You cannot copy content of this page