Edhem Dirvana kimdir? Kaç yaşında? Edhem Dirvana eşi kimdir? Edhem Dirvana dini? Yahudimi?

08.06.2023
A+
A-
Edhem Dirvana kimdir? Kaç yaşında? Edhem Dirvana eşi kimdir? Edhem Dirvana dini? Yahudimi?

Edhem Dirvana annesi kimdir? Edhem Dirvana babası kimdir? nereli, mesleği ne, evli mi, eşi kim? Edhem Dirvana’nın hayatı ve biyografisi! Edhem Dirvana kimdir? Kaç yaşında? Edhem Dirvana eşi kimdir? Edhem Dirvana dini? Yahudimi?

Edhem Dirvana kimdir? Kaç yaşında? Edhem Dirvana eşi kimdir? Edhem Dirvana dini? Yahudimi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Edhem Dirvana kimdir? Kaç yaşında? Edhem Dirvana eşi kimdir? Edhem Dirvana dini? Yahudimi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Edhem Dirvana 1977 yılında dünyaya geldi. Edhem Dirvana yelken sporcusu ve oyuncu olarak biliniyor. Edhem Dirvana’nın eşi Tanem Sivar’dır. Edhem Dirvana 15 Eylül Perşembe tarihinde Masterchef Balıkesir dış oyununda konuk oldu. Sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanan Edhem Dirvana’nın İnstagram’da 32 bin takipçisi bulunmaktadır. Tanem Sivar, 1980 yılında ABD’de dünyaya geldi. Özel Marmara Koleji’nden mezun oldu. Daha sonra San Diego State Üniversitesi’nin Televizyon-Sinema Bölümü’nden mezun oldu. Belli bir dönem Fox TV’de çalıştı. 2005 yılında Acun Ilıcalı’yla birlikte çalıştı. Lig TV’de 21 adlı spor programını sundu. 2010 yılında Güney Afrika’da Dünya Futbol Şampiyonası’nda TRT için Şebnem Dönmez, Tülin Şahin, Seray Sever ve Aysun Kayacı ile birlikte çekimler ve röportajlar yaptı. 2013 itibarıyla CNN Türk’te “Cumartesi sabahları iki kahve arası” adlı programı sunmaktadır. 14 Aralık 2015 tarihinde yelken sporcusu Edhem Dirvana ile evlendi. 2017 yılında anne oldu.

Sizler için bizlerde Edhem Dirvana kimdir? Kaç yaşında? Edhem Dirvana eşi kimdir? Edhem Dirvana dini? Yahudimi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page