Edvina Sponza Kimdir? Kaç yaşında? Edvina Sponza Instagram? Edvina Sponza ekşi?

05.07.2023
A+
A-
Edvina Sponza Kimdir? Kaç yaşında? Edvina Sponza Instagram? Edvina Sponza ekşi?

Edvina Sponza Kimdir? Kaç yaşında? Edvina Sponza Instagram? Edvina Sponza ekşi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Edvina Sponza Kimdir? Kaç yaşında? Edvina Sponza Instagram? Edvina Sponza ekşi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

974 senesinde İzmir’de doğan Edvina Sponza İtalyan kökenli bir babanın ve İngiliz kökenli bir annenin Levanten bir kızı olarak dünyaya gelmiştir. İlkokulu’nu İtalya’da tamamlayan Edvina Sponza üniversiteye kadar eğitimini İzmir’de özel bir okul olan Türk Lisesi’nde devam ettirdi.

Üniversiteye Boğaziçi Üniversitesi’nde devam eden Edvina Sponza psikoloji bölümünden mezun oldu. Bir zamanlar reklam sektöründe de oynayan Edvina Sponza 2015 senesinde yoga konusunda eğitmenlik yaptı. Edvina Sponza Murat Özyeğin ile 2001 senesinde evlendi. 11 sene kadar devam eden bu evlilik 2012 senesinde Edvina Sponza’ yüklü bir miktar tazminat alarak son buldu.

3 çocuk yapan Edvina Sponza 2003-2005 ve 2010 senesinde birer çocukları oldu. Edvina Sponza’ nın mimozalar ve lor peyniri adında bir kitap yazdı. Edvina Sponza Murat Özyeğin davası ve ayrıntıları: Edvina Sponza Murat Özyeğin ilişkisi 11 senenin ardından dünyanın en zengin 250 işadamı arasında olan Murat Özyeğin den yüklü bir miktar tazminat alarak son buldu.

Sizler için bizlerde Edvina Sponza Kimdir? Kaç yaşında? Edvina Sponza Instagram? Edvina Sponza ekşi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page