Efe Kapancı kimdir? Son hali? Efe Kapancı kaç yaşında? Efe Kapancı ne iş yapar?

27.07.2023
A+
A-
Efe Kapancı kimdir? Son hali? Efe Kapancı kaç yaşında? Efe Kapancı ne iş yapar?

Efe Kapancı kimdir? Son hali? Efe Kapancı kaç yaşında? Efe Kapancı ne iş yapar? Aysun Kayacı eşi ve çocuğu? Aysun Kayacı kaç çocuğu var? Aysun Kayacı son hali 2023 Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Efe Kapancı kimdir? Son hali? Efe Kapancı kaç yaşında? Efe Kapancı ne iş yapar? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Efe Kapancı’nın bankacı olduğu biliniyor. Aysun Kayacı, Londra’da yatırım bankacısı olarak çalışan Efe Kapancı ile evlenip İngiltere’ye yerleşti. Aysun Kayacı, 2012 yılında Efe Kapancı ile nikah masasına oturarak sırra kadem bastı. Evlendikten sonra Londra’ya yerleşen Aysun Kayacı 10 yıldır yurt dışında yaşıyor. Bir ara Sosyal medyada “Aysun Kayacı’nın son hali” başlıklarıyla yer alan kişi Paula Erika çıktı… Paula’nın Dubai’de gelinlik provasında çekilen görüntüsü Aysun Kayacı’ya benzetilmişti.

Sizler için bizlerde Efe Kapancı kimdir? Son hali? Efe Kapancı kaç yaşında? Efe Kapancı ne iş yapar? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Aysun Kayacı Kapancı, 1979 tarihinde Üsküdar, İstanbul’da dünyaya geldi. Kariyerine 1990’ların sonunda manken olarak başlayan Kayacı, ilerleyen dönemlerde Zehirli Çiçek ve Doktorlar gibi dizilerde ve reklam filmlerinde oynamaya başladı.

Kayacı, 27 Ekim 2012’de bankacı Efe Kapancı ile evlendi. Maya adında bir kızları bulunan çift, medyadan uzak bir şekilde Londra’da yaşamını sürdürmektedir.

2009’da Yeditepe Üniversitesi Tarih Bölümü’nü bitirdi. Dizi oyunculuğuna devam etse de ağırlıklı olarak, NTV’de yayınlanan Haydi Gel Bizimle Ol adlı televizyon programında sunuculuk yaptı.

You cannot copy content of this page