Elena Çekiç kimdir? Nerelidir? Elena Çekiç kaç yaşında?

18.06.2023
A+
A-
Elena Çekiç kimdir? Nerelidir? Elena Çekiç kaç yaşında?

Elena Çekiç music academy yorumlar? Elena Çekiç kimdir? Nerelidir? Elena Çekiç kaç yaşında?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Elena Çekiç music academy yorumlar? Elena Çekiç kimdir? Nerelidir? Elena Çekiç kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Elena Çekiç Piyanisttir. Küçük yaşlardan itibaren Rusya’da piyano eğitimi alan 31 yaşındaki Çekiç, 7 yıl önce tatil için geldiği Antalya’da Tarık Çekiç ile tanıştı.

Kısa süre sonra evlenip Bursa’ya yerleşen ve iki çocuğu olan Çekiç, 5 yıl önce piyano satın almak için gittiği Akademix Güzel Sanatlar Merkezinde direktör Rüstem Avcı’nın kendisine sunduğu ‘piyano öğretmenliği’ teklifini kabul etti. O günden beri merkeze gelen öğrencilere piyano eğitimi veren Çekiç’in 9 öğrencisi, birçok uluslararası yarışmadan birincilikle döndü.

Şu anda uluslararası şampiyonlukları bulunan 5 çocuğa özel eğitim veren Elena Çekiç, 4 yaşından beri piyano çaldığını belirterek, bu konuda müzik öğretmeni annesinden iyi bir disiplin aldığını söyledi. Mesleğini Türkiye’de sürdürmekten mutluluk duyduğunu dile getiren Çekiç, “Şu anda uluslararası yarışmalara 5 öğrenci yetiştiriyorum. Öğrencilerimle aile gibi olduk. Beraber çok zaman geçiyoruz. Hedefimde daha çok müzisyen yetiştirmek var” dedi.

Sizler için bizlerde Elena Çekiç music academy yorumlar? Elena Çekiç kimdir? Nerelidir? Elena Çekiç kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page