Elif Akkuş kimdir nerelidir? Kaç yaşında? Elif Akkuş TRT Haber biyografi

17.10.2023
A+
A-
Elif Akkuş kimdir nerelidir? Kaç yaşında? Elif Akkuş TRT Haber biyografi

Elif Akkuş kimdir nerelidir? Elif Akkuş Kaç yaşında? Elif Akkuş TRT Haber, Elif Akkuş biyografi Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Elif Akkuş kimdir nerelidir? Kaç yaşında? Elif Akkuş TRT Haber biyografi sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Kendisi Muhabirdir. @reporterefo kullanıcı adı ile Twitterda bulunur. Elif Akkuş İsrail’in Mavi Marmara baskını sırasında gemide görev yapan TRT muhabiri olarak da tanındı. Elif Akkuş, 25 yıldır TRT’de savaş muhabirliği yapmaktaydı. Ancak 2023 yılında gerekçe gösterilmeden 3 aylığına görevden uzaklaştırıldı.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Elif Akkuş kimdir nerelidir? Elif Akkuş Kaç yaşında? Elif Akkuş TRT Haber, Elif Akkuş biyografi sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Elif Akkuş neden gözaltına alındı?

Açık kaynaklarda yer alan bilgilere göre Muhabir Elif Akkuş hakkında yakalama kararı çıkarılmasının ardından, İstanbul’daki evinde akşam saatlerinde arama yapıldığı ve Akkuş o sırada Ankara’da bulunduğundan, hakkındaki yakalama kararı uygulanamadığı ve telefonla Asayiş Şube Müdürlüğü’ne çağırıldığı, Elif Akkuş’un kendisinin gittiği bilgisi paylaşıldı.

1977 İstanbul doğumlu . 1998 yılında TRT İstanbul Haber merkezinde stajer olarak mesleğe ilk adımını attı. Irak, Suriye, Libya ve Mavi Marmara saldırısı gibi riskli yerlerde TRT Haber adına muhabirlik yaptı. Terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’ın yargılandığı dava süreci, Güneydoğu’daki operasyonlar ve 1999 Marmara depremi gibi önemli görevlerde de yer aldı. 2010-2012 yolları arasında hafta içi her gün yayınlanan “Merkez Haber” isimli programı sundu. Görev yaptığı bölgelerdeki özel haberlerle kameraman arkadaşlarıyla beraber bir çok kez ödül aldı. 25 yıldır TRT Haber’de görev yapıyor.

You cannot copy content of this page