Elif Tuncel kimdir, kaç yaşında? Kiminle evlendi? Yaşı? Eşi? Özel eğitim?

21.07.2023
A+
A-
Elif Tuncel kimdir, kaç yaşında? Kiminle evlendi? Yaşı? Eşi? Özel eğitim?

Elif Tuncel kimdir, Elif Tuncel kaç yaşında? Elif Tuncel Kiminle evlendi? Elif Tuncel Yaşı? Elif Tuncel Eşi? Elif TuncelÖzel eğitim? Elif Tuğba Tuncel kimdir?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Elif Tuncel kimdir, kaç yaşında? Kiminle evlendi? Yaşı? Eşi? Özel eğitim? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

@elifftuncell kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

Elif Tuncel Aktaş

Editör

• Güzellik ve Well-being Editörü
• Stil ve İmaj Koçu
• Eğitmen

Hakkında kısmında şu bilgiler yer alır;

Elif Tuncel 2008 yılından bu yana ELLE, InStyle, ALL gibi çeşitli moda dergilerinde ve Oggusto.com’da editörlük yapmış olan Elif Tuncel; stil, moda, güzellik ve well-being alanlarında içerik üretiyor. 2015 yılından beri de İstanbul Moda Akademisi’nde eğitmenlik yapıyor.

Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünden ikincilik derecesiyle mezun olduktan sonra, London College of Fashion’da “Fashion Media and Styling” programını alarak, moda sektöründeki tasarımcı alt yapısına medya eğitimini ekledi.

InStyle Türkiye’de stil editörlüğü, ALL dergisinde moda, yazı işleri ve içerik editörlüğü, ELLE Türkiye’deyse güzellik editörlüğü yaparak moda dergiciliğinin her alanında deneyim kazanan Elif Tuncel, aynı zamanda İstanbul Moda Akademisi’nde eğitmen olarak görev alıyor.

Hayat mottosu ise; “Ne yapıyorsan tutkuyla yap!”

Sizler için bizlerde Elif Tuncel kimdir, kaç yaşında? Kiminle evlendi? Yaşı? Eşi? Özel eğitim? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page