Elle Brooke kimdir? Kaç yaşında? Elle Brooke instagram adresi?

16.01.2023
A+
A-
Elle Brooke kimdir? Kaç yaşında? Elle Brooke instagram adresi?

Elle Brooke kimdir? Kaç yaşında? Elle Brooke instagram adresi?

@thedumbledong kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

Yetişkin içerik yıldızı Elle Brooke, Instagram hesabında kendisine yöneltilen bir soruya verdiği cevapla dikkatleri üzerine çekti. Brooke’a küçükken de ilgi çeken biri olup olmadığı sorulduğunda, genç yıldızın hiç de öyle olmadığını söylemesi herkesi şaşırttı.

24 yaşındaki yetişkin içerik yıldızı Elle Brooke, yakın zamanda sosyal medyada kendisine yöneltilen bazı soruları yanıtladı. Genç yıldız, bir kullanıcının sorusu üzerine samimi bir şekilde gençken yaşadığı güvensizlikler konusunda açıldı. Instagram kullanıcısı Brooke’a “Gençken çok dikkat çektiniz mi?” diye sordu.

Brooke ise sorusunu samimiyetle yanıtladı ve “Çirkin bir çocuktum. Şimdi çirkin olduğumu düşünüyorsanız, bunun 1000 katı olduğunu hayal edin. Çirkin ve şişmandım. Çifte ölüm!” diye açıkladı. Bir başka kullanıcı da ona gerçek saç rengini sordu. Genellikle sarı, uzun saçlarıyla bilinen Brooke aslında turuncu saçları olduğunu açıkladı.
Yetişkin film yıldızı Elle Brooke, West Ham’ı yendikleri maçta galibiyet golünü atan Sheffield Unitedlı Oli McBurnie’nin “3 puan ve 1 gol. Hafta sonunun keyfini çıkarın.” paylaşımına, “Hepimiz biliyoruz ki sen de kendi hafta sonunun tadını çıkaracaksın” yazdı.

You cannot copy content of this page