Elvin Levinler eşi kaç yaşında? Kocası yaş farkı? Elvin Levinler Bülent Kocamanoğlu Yaş Farkı 

10.06.2023
A+
A-
Elvin Levinler eşi kaç yaşında? Kocası yaş farkı? Elvin Levinler Bülent Kocamanoğlu Yaş Farkı 

Elvin Levinler eşi kaç yaşında? Kocası yaş farkı? Elvin Levinler Bülent Kocamanoğlu Yaş Farkı X Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Elvin Levinler eşi kaç yaşında? Kocası yaş farkı? Elvin Levinler Bülent Kocamanoğlu Yaş Farkı  sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Bülent Kocamanoğlu 1977 doğumludur yani 46 yaşında, eşi Elvin Levinler ise 1988 doğumludur yani 35 yaşındadır. Elvin Levinler Bülent Kocamanoğlu Yaş Farkı 11’dur.

Bülent Kocamanoğlu, 1977 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Halihazırda 46 yaşında olan Bülent Kocamanoğlu aslen mimar olarak da görev alıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde Sahne ve Fotoğrafçılık eğitimi almış olan Kocamanoğlu’nun hem Türkiye’de hem de yurtdışında pek çok projesi vardır. Mimarlık alanında birçok kişi tarafından tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Eşiyle birlikte çektiği videolar sayesinde popülaritesini de gitgide arttırmaktadır. 1977 yılında Ankara’da doğan Elvin Lavinler’in eşi Bülent Kocamanoğlu mimardır. Bununla birlikte ABD’de sahne ve fotoğrafçılık alanında eğitim almıştır. Elvis Lavinler ise 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Sizler için bizlerde Elvin Levinler eşi kaç yaşında? Kocası yaş farkı? Elvin Levinler Bülent Kocamanoğlu Yaş Farkı  sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page