Emre Alkin kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Emre Alkin eski eşi kimdir, kaç yaşında? İlk eşi?

15.06.2023
A+
A-
Emre Alkin kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Emre Alkin eski eşi kimdir, kaç yaşında? İlk eşi?

Emre Alkin kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Emre Alkin eski eşi kimdir, kaç yaşında? İlk eşi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Emre Alkin kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Emre Alkin eski eşi kimdir, kaç yaşında? İlk eşi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Prof. Dr. Emre Alkin; Saint Michel Fransız Lisesi’ni 1987 ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni de 1991’de bitirdikten sonra, 1993 yılında İstanbul Üniversitesi’nde lisansüstü eğitimini tamamladı. 1996 yılında Doktorasını yine aynı Üniversite’de tamamlayarak ve 1997’de “doçent”; 2002 yılında ise “profesör” unvanını aldı. Prof. Dr. Emre ALKİN, iki çocuk babası olup, Türkçe, İngilizce ve Fransızca konferanslar vermektedir.

1999-2003 yılları arasında İMKB Başkan Danışmanlığı, 2000 yılında TİM Genel Sekreterliği, Vergi Konseyi Üyeliği görevini yürüten Prof. Dr. Emre Alkin; Çukurova Holding, Doğan Holding, Anadolu Holding ve Altınbaş Holding’de görev yaptı.

Çeşitli gazetelerde ekonomi köşe yazarlığı, TV8, SKYTÜRK, A HABER, CNNTURK, TRTHABER, TV100 gibi televizyon kanallarında ekonomi yorumculuğu yapan Prof. Dr. Emre Alkin, Dünya Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmaktadır. 2011-2021 yıllarında Altınbaş Üniversitesi Rektör Yardımcılığı yapmış olan Alkin, İzmir’in spor kulüplerinden Göztepe Sportif A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreterliği yapmıştır.

2017 – 2019 yılları arasında Galatasaray Sportif A.Ş. Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almıştır.

Sizler için bizlerde Emre Alkin kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Emre Alkin eski eşi kimdir, kaç yaşında? İlk eşi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page