Emre Dölcel kimdir? Nerelidir, kaç yaşında? Emre Dölcel biyografi

17.05.2023
A+
A-
Emre Dölcel kimdir? Nerelidir, kaç yaşında? Emre Dölcel biyografi

Emre Dolcel kimdir? Emre Dölcel nereli ve kaç yaşında? Emre Dölcel biyografi

Emre Dölcel kimdir? Emre Dölcel nereli ve kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Emre Dölcel kimdir? Emre Dölcel nereli ve kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Emre Dölcel, Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünden 2001 yılında mezun oldu. Tetaş’ta satış yöneticisi olarak görev aldıktan sonra, Turkcell İletişim Hizmetleri’nde satış yöneticisi, perakende yönetimi, mağaza geliştirme ve tasarım süreci liderliği yaptı.

Daha sonra Gamma Medya’da perakende yöneticisi, Aymarka Mağazacılık’ta T-Box mağazalar koordinatörlüğü, Cheil Worldwide’da uygulama yöneticiliği ve Hotiç’de bölge müdürlüğü görevlerini yerine getirdi.

2012 yılı Kasım ayından itibaren SKM Projects+’ta Satış, Pazarlama ve Proje Yönetimi Direktörü olarak görev yapan Emre Dölcel, kısa sürede gösterdiği başarılar sonucunda Genel Müdürlük için uygun görüldü. Dölcel, Kasım 2013’te VD495 Gıda Ürünleri ve Turizm A.Ş’yi kurdu.

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak Emre Dölcel kimdir? Emre Dölcel nereli ve kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page