Emsal Doğan kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Emsal Doğan estetiksiz hali? Emsal Doğan çocuğu var mı?

16.06.2023
A+
A-
Emsal Doğan kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Emsal Doğan estetiksiz hali? Emsal Doğan çocuğu var mı?

Emsal Doğan kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Emsal Doğan estetiksiz hali? Emsal Doğan çocuğu var mı? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Emsal Doğan kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Emsal Doğan estetiksiz hali? Emsal Doğan çocuğu var mı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

1 Ocak 1980 tarihinde Almanya ‘da doğan Emsal Doğan, 43 yaşındadır.

İstanbullu olan Emsal Doğan, Oğlak burcudur. Anne ve babası o 3 yaşındayken ayrılan Emsal Doğan, 30 yaşına kadar annesiyle Almanya Stutgart’ta yaşamını sürdürdü.

MakeUp, Kalıcı Make-Up ve Tırnak sağlığı üzerine kurslarına giden ve bu yönde kendimi hep geliştiren Emsal Doğan, Protez tırnak ve kalıcı makyaj gibi uygulamalarıyla Almanya’da birincilik ödülleri kazandı. Aynı zamanda cilt sağlığı uzmanı da olan Emsal Doğan, LCN firmasının özel eğitim ve kurslarına katıldı ve başarıyla tamamladı.

İlk Emsal Doğan güzellik Merkezi’ni şubesini 1998 yılında Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da açan Emsal Doğan, Salonlarında protez tırnak, el ayak bakımı, kalıcı oje, microblading (kıl tekniği ile kaş)ve kalıcı makyaj (dudak renklendirme, dipliner adı verilen kalıcı eyeliner işlemi, kaş vitamini, kaş silme, ipek kirpik ve lifting, kişiye özel cilt bakımları) gibi işlemler yaparken öte yandan zayıflama, lazer epilasyon gibi işlemleri de gerçekleştiriyor.

Sizler için bizlerde Emsal Doğan kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Emsal Doğan estetiksiz hali? Emsal Doğan çocuğu var mı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page