Ender Saraç’ın oğlu kimdir? Ender Saraç’ın oğlunun adı ne? Ender Saraç kimdir?

07.12.2023
A+
A-
Ender Saraç’ın oğlu kimdir? Ender Saraç’ın oğlunun adı ne? Ender Saraç kimdir?

Ender Saraç’ın oğlu kimdir? Ender Saraç’ın oğlunun adı ne? Ender Saraç kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Ender Saraç’ın oğlu kimdir? Ender Saraç’ın oğlunun adı ne? Ender Saraç kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Ender Saraç 1959 yılında İzmir’de doğdu. Saraç evli ve 3 çocuk babasıdır. Ender Saraç iki kez evlilik yapmıştır. Sevgi Saraç isimli ilk eşi ile 1988 yılında evlenmiştir. İlk eşinden Özcan Saraç isminde oğlu vardır. 2004 yılında ayrı yaşamaya başladığı, boşanma davası açtığı eşinden 2011 yılında resmi olarak ayrılmıştır. Benan Saraç isimli eşi ile ise 7 Ekim 2013 tarihinde dünya evine girmiştir. 2010 yılında oğlu Mikail doğdu ve 2014 şubat doğumlu bir kızı bulunuyor. Evet kendisi, 1959 yılında İzmir’de doğmuş olup, Bornova Anadolu Lisesi’ni ve sonra Ege Tıp Fakültesini bitirmiştir. Erzurum ili İspir ilçesi Kırık Nahiyesi ve köylerinde mecburi hizmetini yaptı. Çorlu’da askerliğini Alay Tabibi olarak bitirdikten sonra İzmir’de Aile hekimliği ihtisasını tamamladı.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Ender Saraç’ın oğlu kimdir? Ender Saraç’ın oğlunun adı ne? Ender Saraç kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page