Engin Kehale kimdir? Nereli? Vikipedi? Engin Kehale kaç yaşında? Engin Kehale eşi, babası kimdir?

26.06.2023
A+
A-
Engin Kehale kimdir? Nereli? Vikipedi? Engin Kehale kaç yaşında? Engin Kehale eşi, babası kimdir?

Engin Kehale kimdir? Nereli? Vikipedi? Engin Kehale kaç yaşında? Engin Kehale eşi, babası kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Engin Kehale kimdir? Nereli? Vikipedi? Engin Kehale kaç yaşında? Engin Kehale eşi, babası kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

İstanbul Erkek Lisesi’nden 2001 yılında mezun olan Engin Kehale, lisans eğitimini ise 2005 yılında Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır.

2011 ile 2014 yılları arasında Euroasia Sports’ta Etkinlik Yönetimi ve İletişim Direktörü pozisyonunda çalışan Engin Kehale, ayrıca beIN Sports’ta futbol analisti olarak uzun süre çalışmıştır.

Mayıs 2018’den beri Maçkolik bünyesinde İçerik ve İş Geliştirici olarak görev alan Engin Kehale, ayrıca 2020’den beri de S Sports bünyesinde spor yorumcusu olarak görev yapmaktadır.

Ayrıca Ocak 2015 ve Mayıs 2015 yılları arasında Fanatik gazetesinde köşe yazarlığı yapmıştır.

İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen Engin Kehale, orta düzeyde de İspanyolca bilmektedir.

Sizler için bizlerde Engin Kehale kimdir? Nereli? Vikipedi? Engin Kehale kaç yaşında? Engin Kehale eşi, babası kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page