Ernest Olkowski kimdir? Olayı nedir? Ernest Olkowski doğru mu? Ernest olkowski was right?

11.01.2023
Okuma Süresi: 8 dakika
A+
A-
Ernest Olkowski kimdir? Olayı nedir? Ernest Olkowski doğru mu? Ernest olkowski was right?

Ernest Olkowski, Ernestolkowskiwasright .com ne? Who is Ernest Olkowski? Ernest Olkowski was right wikipedia Türkçe? Ernest Olkowski kim? Ernest Olkowski kimdir vikipedi, wikipedia, ekşi, reddit? Ernest Olkowski kimdir nerelidir? Ernest olkowski was right nedir?

Sayfasında sabit bir geri sayım var ve bu geri sayım 8 Mart 2024’te son bulacak.
İnsanlar çok büyük bir felaketin olacağına inanıyor. Ernest Olkowski adında Instagram hesabı var ve biografisinde haklıydım çocuklar yazıyor, ancak bunun rahatsız edici SIM siyah arka planın önündeki “Ernest Olkowski was right” yazan çıkartmayı yaymak için oluşturulan bir hesap olduğuna inanılıyor.

Ernest Olkowski kim? Ernest Olkowski kimdir vikipedi, wikipedia, ekşi, reddit? Ernest Olkowski kimdir nerelidir? Ernest olkowski was right nedir?

Geçen hafta ailemi görmek için San Francisco’ya gittim. Eğlenceli bir geziydi. Çanta kontrolü için sıradayken, düz beyaz metinle “Ernest Olkowski Haklıydı” yazan siyah bir çıkartma fark ettim. Aktivist falan olduğunu düşünerek daha fazla düşünmedim. Ama sonra küçük kız kardeşim bana “Ernest Olkowski kim?” diye sordu.

Reddit, Ernest Olkowski çıkartmalarının ve mesajlarının arkasındaki anlamı çözmeye çalıştı ancak boşuna.

2019 yılında “Ernest Olkowski haklıydı” işaretleri görünmeye başladı. Bu çıkartmalar tüm dünyada, özellikle Kaliforniya, Kanada, Fransa ve İtalya’da görüldü.

Bazı kaynaklar, web sitesinde tersine çevrilebilecek ve Kanada’da gizemli bir göle yol açacak gizli bir metin olduğunu iddia etti. Aynı şekilde, bazıları gölün yakınında bir köy olduğunu ve ölü hayvanları geride bıraktığını iddia etti. Bu tarihteki en büyük kitlesel kayıplardan biriydi ve bugüne kadar Angikuni Gölü yakınlarındaki sakinlere ne olduğunu kimse bilmiyor.

Reddit’teki bir başka teori, işaretin 2012 aldatmacasına benzer bir felaket olayının bir göstergesi olduğunu öne sürüyor. 8 Mart 2024, 12:33:21 gibi bir tarihi işaret ettiğinden, insanlar işaretin büyük bir depremi veya dünyanın yıkımını gösterdiğini anladılar.

Ancak bir araştırmaya göre 8 Mart 2024’te kayda değer bir şey olmayacak. O yılın 8 Nisan’ında bir tutulma planlanmasına rağmen.

Reddit’teki bir başka fikir, eğer bu bir kıyamet saati veya Deccal’in zamanını ve canavarın işaretini gösteren herhangi bir şeyse, bunun bir kıyamet saati olduğunu iddia ediyor. Zamanlama, enflasyon ve borç piyasası açısından yerinde görünüyor.

8 Mart’ta, Suriye Arap Krallığı’nın kurulması ve New York Menkul Kıymetler Borsası’nın kurulması gibi geçmişte önemli olaylar meydana geldi, ancak hiçbiri bu hikayeyle ilgili görünmüyordu.

ernestolkowskiwasright .com adresini ziyaret etmenin , düz beyaz yazıyla bir sayının aşağı doğru gittiği rahatsız edici bir siyah ekranla sonuçlanacağını keşfedebiliriz.

Yazma sırasında, rakam yaklaşık 60 milyondur. Daha yakından baktığınızda ve inceleme öğesini tıkladığınızda, sayının belirli bir güne, 8 Mart 2024, 12:33:21’e geri saydığını fark edeceksiniz.

Birçok kişi, bazı etkinliklere hazırlık olarak çıkartmaların çok sayıda yerleştirildiğini varsayıyor. Reddit, web sitesini ve mesajları yorumlamaya çalıştı ancak başarısız oldu.

Valentina Lucchese, Reddit’te bugünlerde kendini yanlış anlaşılmış bir dahi olarak gören her aptal Milan’ın duvarlarına çıkartma yapıştırma hakkına sahip olduğunu düşünüyor.

Milano’da çıkartma sayısı arttığından beri. İnsanlar, gerçek çıkartmalar yerine kendi çıkartmalarını yapıştırarak trendi takip ediyor olabilir.

Eh, içeriğin ve web sitelerinin anlamını takip etmek bir gizem olmaya devam ediyor. Bazıları bunun siyasi bir randevu olduğuna inanırken, diğerleri onun 2012 felaket aldatmacasına benzer şekilde halka korku salan bir şarlatan olduğuna inanıyor.

Ne olursa olsun, zamanınızı ve dikkatinizi onunla harcamayın ve ne anlama geldiğini gazetecilere bırakın.

Daha Fazla Bilgi: Anne Wojcicki ve Sergey Brin Net Değer Farkı Ne Kadardır? Boşanma Nedenleri Araştırıldı

Ernest Olkowski Geri Sayım ve Kto Kıyamet Günü Saatine

Ernest Olkowsi’nin web sitesinde gördüğümüz siyah beyaz basit sayının, büyük bir olaya veya Kıyamet Günü saatine geri sayımı gösterdiği söyleniyor.

Ancak yapılan bir araştırmaya göre, 8 Mart 2024’te olağanüstü bir şey olmuyor. Gerçi o yılın 8 Nisan’ında bir tutulma planlanıyor.

Mahi-p-medium önemli bir yıldönümü olup olmadığını araştırdı.

8 Mart’ta Suriye Arap Krallığı’nın kurulması veya New York Menkul Kıymetler Borsası’nın kurulması gibi önemli olaylar yaşandı, ancak hiçbiri bu anlatı ile ilgili görünmüyordu.

Yazma sırasında Ernest Olkowski’nin web sitesinde geri sayım numarası (kaynak : Ernestolkowskiwasright )

Ancak sayıyı saniye kabul edip aylara çevirdiğimizde iki ayı aşkın bir süreyi gösteriyordu. Bu, geri sayımın sonunda olması gereken her şeyin yaklaştığını gösteriyor.

Reddit’teki bir teori, bunun bir kıyamet saati veya Deccal’in zamanını ve canavarın işaretini gösteren herhangi bir şey olduğunu öne sürüyor. Zamanlama, enflasyon ve borç piyasası ile tam olarak uyumlu görünüyor.

Buna göre, savaş için bir tedavi olabilir. “Vahiyler savaşlar ve savaş söylentileri konusunda uyarır ve İncil de bu teolojik fikir doğruysa, Kuzey Amerika olduğuna inandığım Babil hakkında uyarır.”

“Birleşik Devletler uzun zamandır her şeyde en büyük olduğunu ve özgürlerin yurdu olduğunu iddia etti. Bu fikir doğruysa, teoriye göre Babil anıtının Lady Liberty olacağına inanıyorum.

Ernest Olkowski’nin Biyografisi ve Kariyeri

Çıkartmanın çıktığı haberi çıktığından beri insanlar Ernest Olkowski’nin biyografisini ve kariyerini araştırıyor.

Aynı ada sahip bir Instagram hesabı var, ancak bunun metni yaymak isteyen bir vatandaş tarafından oluşturulduğunu varsayıyoruz.

Resmi görünümlü Instagram hesabını ziyaret ettiğinizde, üzerinde “‘Ernest Olkowski Haklıydı’ yazan çok sayıda şifreli ve manipüle edilmiş fotoğraf göreceksiniz.

You cannot copy content of this page