Erol Sebebci kimdir? Kaç yaşında? Erol Sebebci ailesi? Erol Sebebci Atiye çocuğu? Ferah Feza Sebebci?

29.07.2023
A+
A-
Erol Sebebci kimdir? Kaç yaşında? Erol Sebebci ailesi? Erol Sebebci Atiye çocuğu? Ferah Feza Sebebci?

Erol Sebebci kimdir? Erol Sebebci Kaç yaşında? Erol Sebebci ailesi? Erol Sebebci Atiye, Atiye çocuğu? Atiye eşi ve çocuğu? Ferah Feza Sebebci? Erol Sebebci ne iş yapıyor? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Erol Sebebci kimdir? Kaç yaşında? Erol Sebebci ailesi? Erol Sebebci Atiye çocuğu? Ferah Feza Sebebci? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Atiye evlendiği eşi ile 1 yıl sonra fotoğrafını paylaştı. Atiye’nin eşinin kim olduğu merak ediliyor. Atiye’nin eşi rodüktör ve müzik yönetmeni Erol Sebebci‘dir. Şarkıcı Atiye ile geçtiğimiz senelerde Almanya’da dünya evine girdi. Atiye’nin müzisyen ekibi içerisinde yer alması ile tanıştıkları düşünülüyor. Çiftin 1 kız çocuğu bulunmaktadır. Erol Sebeci’nin Instagram hesabı @erolsebebci kullanıcı adıdır.

Baba tarafından Antakya’lı olan Atiye, Arap asıllıdır. Baba tarafından Antakya’lı olan Atiye, Arap asıllıdır.

Atiye, 22 Kasım 1988 tarihinde Almanya’nın Bremen şehrinde dünyaya gelmiştir. Tam adı Deniz Atiye Yılmaz’dır. Küçük yaşlarda piyano ve dans derslerine başlayan Atiye, 8 yıl Almanya’da yaşamanın ardından ailesi ile birlikte Amerika’ya taşınmıştır. Burada da 6 ay yaşadıktan sonra İzmir’e yerleşmiştir. Almanya, ABD ve Türkiye’de İzmir’de ilkokul eğitimini tamamlamasının ardından 1 yıl Hollanda ve Fransa’da ortaokulu bitirmiştir. 2006’de çıkış şarkısı “Don’t Think” ile Türkiye’de ün kazandı. Grammy Ödül Törenine katılan ilk Türk şarkıcıdır.

Sizler için bizlerde Erol Sebebci kimdir? Erol Sebebci Kaç yaşında? Erol Sebebci ailesi? Erol Sebebci Atiye, Atiye çocuğu? Atiye eşi ve çocuğu? Ferah Feza Sebebci? Erol Sebebci ne iş yapıyor sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page