Eser Gökçay Hatipoğlu kimdir? Kaç yaşında? Eşi kimdir?

13.06.2023
A+
A-
Eser Gökçay Hatipoğlu kimdir? Kaç yaşında? Eşi kimdir?

Eser Gökçay Hatipoğlu kimdir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Eser Gökçay Hatipoğlu kimdir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Eser Gökçay Hatipoğlu @eserhatipoglu1 kullanıcı adı ile instagramda bulunur. Hakkında şuan için pek fazla bilgi yoktur.

Kendisi eski milli yüzücüdür.

“Survivor Panorama”nın moderatörlüğünü yapan, aynı zamanda sutopu sporcusu olan Hakan Hatipoğlu ’na deniz sevgisi ve macera tutkusu eski milli yüzücü annesi Eser Hatipoğlu’ndan geçmiş. Evet kendisi Hakan Hatipoğlunun annesidir.

Hakan Hatipoğlu 28 Kasım 1979 yılında Çanakkale’de doğdu. Hatipoğlu Milli Türk sutopu oyuncusu ve sunucudur.

Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü’nde eğitimini almıştır. 2010 yılında Survivor Kızlar – Erkekler yarışmasına katılmıştır. 2011 yılında kendisi gibi Var Mısın Yok Musun ve Survivor yarışmacısı Gizem Akın ile evlenmiştir. 2015’te ise Survivor All Star’da yarıştı. Adada 17 hafta 124 gün kaldıktan sonra yarışmada 6. olmuştur. 2018 yılında yeniden Survivor yarışmasına katılmıştır. Kazandığı ödül ile Türkiye’ye gelişinde eşi Gizem’in hamile olduğunu kameralar karşısında öğrenmiştir. 2019 yılında doğan kızlarına Lila adını vermişlerdir. Hakan, millî bir sporcudur ve Adalarspor’da aktif olarak sutopu oynamaktadır. 2013 Akdeniz Oyunları’nda Türkiye Sutopu Millî Takımı’nda yer almıştır.

Adalar Su Sporları Kulübü’nün Resmi web sitesinde şu açıklama yer alır. Adalar Su Sporları Kulübü kuruluş yılı olan 1963 yılından itibaren yüzme dalında büyük başarılar elde etmiş ve 100’ü aşkın Türkiye rekorunun da sahibi olmuştur. Kulübümüzün ilk rekor kıran yüzücüleri erkeklerde Ümit Oğuzoğlu, Kadınlarda Nilgün Börekçi‘dir. Kulübümüzde 1963-1973 yılları arasında yetişen diğer rekortmen yüzücülerimiz arasında Lale Kohen, Eser Gökçay, Nur Pahiya, Ahmet Sulu, Pandeli Biriçevski bulunmaktadır.

Sizler için bizlerde Eser Gökçay Hatipoğlu kimdir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page