Esra Akkaya eşi kimdir? Esra Akkaya kiminle evli? Esra Akkaya’nın çocuğu varmı?

19.10.2023
A+
A-
Esra Akkaya eşi kimdir? Esra Akkaya kiminle evli? Esra Akkaya’nın çocuğu varmı?

Esra Akkaya eşi kimdir? Esra Akkaya kiminle evli? Esra Akkaya’nın çocuğu varmı? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Esra Akkaya eşi kimdir? Esra Akkaya kiminle evli? Esra Akkaya’nın çocuğu varmı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Esra Akkaya, İstanbul’da doğan ve tiyatro hayatına Tevfik Gelenbe Tiyatrosu’nda başlayan bir oyuncudur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olduktan sonra İstanbul Devlet Tiyatrosu, Bakırköy Belediye Tiyatrosu ve Antalya Devlet Tiyatrosu’nda çalışmıştır.

Ayrıca çeşitli oyunlarda rol almıştır ve “Mahallenin Muhtarları” dizisindeki “Şirin” rolüyle tanınmıştır. 1994 yılında “Bu Masal Bizim” adlı bir çocuk oyunu yazmıştır.

2008 yılında Harun Uygural ile evlenen oyuncu, güzel bir aile hayatı sürüyordu. Hatta bu aileyi çocukla taçlandırmak için de can atıyordu. Tüp bebek yöntemini defalarca denedi. Bir süre sonra çocuk isteği gerçek olmak üzereydi çünkü ikiz bebek beklediğini öğrendi.

Esra Akkaya, 90’lı yılların ünlü dizisi Mahallenin Muhtarları dizisi ile şöhreti yakalamıştı.Uzun bir süredir yaşamını yurt dışında sürdüren Akkaya’nın Etiyopyalı oğlu Can Alex, 7 yaşına bastı.50 yaşındaki oyuncu, oğlu için evinde doğum günü partisi organize etti.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Esra Akkaya eşi kimdir? Esra Akkaya kiminle evli? Esra Akkaya’nın çocuğu varmı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page