Esra Erol Aybüke Bektaş öldü mü? Aybüke Bektaş kimdir?

26.05.2023
A+
A-
Esra Erol Aybüke Bektaş öldü mü? Aybüke Bektaş kimdir?

Esra Erol Aybüke Bektaş öldü mü? Aybüke Bektaş kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Esra Erol Aybüke Bektaş öldü mü? Aybüke Bektaş kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Esra Erol’a gelen Tuncay’ın eşi Aybüke kocasının arkadaşı ile kaçmıştı. Kocasının arkadaşına kaçan Aybüke ise ölüm sebebim Esra Erol’dur diyerek paylaşım yaptı. 29 Nisan 2017 tarihinde Türkiye’de alınan bir kararla izdivaç programlarının yasaklanmasından sonra Esra Erol konsepti değiştirerek programı izdivaç programından hayatın içini alan bir konsepte evriltmiştir.

O tarihten günümüze kadar hayat ile ilgili olarak her türlü sıkıntının başvurulduğu yer olan Esra Erol’da ya geçtiğimiz günlerde Tuncay diye bir vatandaş katıldı. Tuncay çok zor bir hastalığının olduğunu ve eşinin en yakın arkadaşı ile kaçtığını ileri sürmüştü.

Programa gelen ve yüzleşen ikili orta yolu bulmaya çalışıyordu. Tuncay’ın eşi Aybüke’nin vurdumduymaz tavırları herkesi şoke ederken, Tuncay’ın çaresizliği herkesi üzmüştü. Aybüke, program sonrası bir paylaşım yaptı. Herkes ‘ölüm sebebim Esra Erol’dur’ diyen Aybüke’ye ne olduğunu merak ediyor. Peki, Esra Erol Aybüke Bektaş öldü mü, hayır bilinmiyor.

Sizler için bizlerde Esra Erol Aybüke Bektaş öldü mü? Aybüke Bektaş kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page