Esra Toptaş kimdir, nerelidir? Vikipedi? Boyu? Esra Toptaş boşandımı, kiminle evli? Eşi kim?

18.05.2023
A+
A-
Esra Toptaş kimdir, nerelidir? Vikipedi? Boyu? Esra Toptaş boşandımı, kiminle evli? Eşi kim?

Esra Toptaş kimdir? Esra Toptaş nerelidir? Esra Toptaş Vikipedi? Esra Toptaş Boyu? Esra Toptaş boşandımı? Esra Toptaş kiminle evli? Esra Toptaş Eşi kim?

Esra Toptaş Kimdir, Nerelidir? Esra Toptaş Hayatı ve Biyografisi Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Esra Toptaş Kimdir, Nerelidir? Esra Toptaş Hayatı ve Biyografisi sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Esra Toptaş, 27 Şubat 1978’de dünyaya geldi. Tam adı Esra Toptaş Boğazlıyan’dır. İlk, orta ve lise öğreniminin ardından Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Üniversite mezuniyetinin ardından medya sektöründe çalışmaya başladı.

Birçok farklı kurumda çalışma hayatına devam etti. Esra Boğazlıyan Toptaş Bir dönem, Habertürk Gazetesi Bölgesel Ekler Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. 2019’da, Habertürk’te ‘2019 Yerel Seçimler’ rogramının sunuculuğunu yürüttü. Şimdilerde, hafta içi her sabah, 06.00-09.00 arasında ‘Gün başlıyor programını sunmaktadır. Esra Toptaş’a Kadir Kaymakçı eşlik etmektedir.

Ayrıca, Bir dönem Başakşehir Belediyesi tarafından gençlere yönelik düzenlenen Gazetecilik ve Yeni Medya Okulu’nda yer aldı. Bu kapsamda öğrencilere ‘Yeni Medya’ dersleri verdi. Sizler için bizlerde Esra Toptaş Kimdir, Nerelidir? Esra Toptaş Hayatı ve Biyografisi sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Sunucu Esra Toptaş 2 Temmuz 2000 tarihinde Erkan Boğazlıyan ile evlenmiştir. Çiftin Şahin Efe isminde bir çocukları vardır.

You cannot copy content of this page