Can Yaman yeni sevgilisi Eva Gini Kimdir, Nerelidir, Kaç yaşında? Vikipedi?

28.04.2023
A+
A-
Can Yaman yeni sevgilisi Eva Gini Kimdir, Nerelidir, Kaç yaşında? Vikipedi?

Can Yaman yeni sevgilisi Eva Gini Kimdir, Can Yaman yeni sevgilisi Eva Gini Nerelidir, Can Yaman yeni sevgilisi Eva Gini Kaç yaşında? Can Yaman yeni sevgilisi Eva Gini Vikipedi?

Geçtiğimiz yıl spiker Diletta Leotta’yla evlilik planları yaparken sürpriz şekilde ayrılan Yaman, son olarak gönlünü ünlü aktris Francesca Chillemi’ye kaptırmıştı. İtalyan televizyon sunucusu Diletta Leotta ile uzun bir süre birliktelik yaşamıştı. Ancak çok geçmeden ilişkisini noktalamış ve Francesca Chillemi ile anılmaya başlanmıştı. Ünlü oyuncunun şimdilerde ise İspanyol TV sunucusu Eva Gini ile sevgili olduğu iddia edildi.

TV8’de yayınlanan 2.Sayfa programının iddialarına göre Can Yaman’ın bir süredir İspanyol güzel Eva Gini ile birliktelik yaşadığı iddia edildi. İkilinin instagram üzerinden tanıştığı söyleniyor.

Eva Gini 13 Kasım 1993 tarihinde İtalya’nın Milano kentinde dünyaya gelmiştir. Günümüzde 30 yaşındadır. Yaşamını İtalya’nın Milano kentinde sürdürmektedir. Burcu Akrep’tir. Boyu 1.72 cm olan Eva Gini’nin ağırlığı 65 kg’dır. İnter’de TV spikeri olan Eva Gini stili ile sosyal medyada yoğun övgü almaktadır. Can Yaman ile aşk yaşadığı iddia edilmektedir. Seyahat etmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi sevmektedir. Instagram’da evagini ismiyle paylaşımlarına devam eden Eva Gini’nin bu mecrada 156K takipçisi bulunmaktadır.

You cannot copy content of this page