Evrim Kırmızıtaş Başaran Kimdir? Kaç Yaşında? Evrim Kırmızıtaş kiminle evli? İlk evliliği, eşi?

31.05.2023
A+
A-
Evrim Kırmızıtaş Başaran Kimdir? Kaç Yaşında? Evrim Kırmızıtaş kiminle evli? İlk evliliği, eşi?

Evrim Kırmızıtaş Başaran Kimdir? Kaç Yaşında? Evrim Kırmızıtaş kiminle evli? İlk evliliği, eşi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Evrim Kırmızıtaş Başaran Kimdir? Kaç Yaşında? Evrim Kırmızıtaş kiminle evli? İlk evliliği, eşi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Sosyal Medyada Evrim Kırmızıtaş’ın bu platform üzerinde 3 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Çeşitli televizyon kanallarında da gayrimenkulle ilgili programlara yorumcu olarak katılmaktadır. 1977 yılında dünyaya gelen Evrim Kırmızıtaş Başaran, lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maden Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır.

İngiltere’de ve Amerika’da dil eğitimleri alan Evrim Kırmızıtaş, sonrasında Türkiye’ye gelmiş ve burada birçok önemli şirkette yöneticilik yapmıştır. Evrim Kırmızıtaş, Başaran Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Başaran ile evlidir ve üç çocuk annesidir.

Evrim Kırmızıtaş aynı zamanda Başaranlar Yatırım Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısıdır.

Sizler için bizlerde Evrim Kırmızıtaş Başaran Kimdir? Kaç Yaşında? Evrim Kırmızıtaş kiminle evli? İlk evliliği, eşi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page