Faik Aydın kimdir? Terörist Renas Raperin Faik Aydın nerelidir?

13.01.2024
A+
A-
Faik Aydın kimdir? Terörist Renas Raperin Faik Aydın nerelidir?

Faik Aydın kimdir? Faik Aydın nereli, kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Faik Aydın kimdir? Faik Aydın nereli, kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), PKK/KCK’nın terör örgütüne Avrupa’dan eleman toplayan Renas Raperin kod adlı Faik Aydın’ın Irak’ta etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

Faik Aydın, Türkiye sınırından yaklaşık 160 km derinlikte saklanırken yakalandı.

Takibe alınan terörist Faik Aydın’ın Avrupa’da faaliyet içinde olduğu tespit edildi. Faik Aydın, Türkiye’de PKK’nın şehir ve gençlik yapılanmalarında aktif bir şekilde rol aldı. Daha sonra örgütsel faaliyetlerine Avrupa’da devam etti. 2015 yılına kadar PKK/KCK’nın özellikle Fransa’daki gençlik ve toplumsal alan çalışmalara katıldı. Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), PKK/KCK’nın terör örgütüne Avrupa’dan eleman toplayan Renas Raperin kod adlı Faik Aydın’ın Irak’ta etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Faik Aydın kimdir? Faik Aydın nereli, kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page