Fenomen Gül kimdir? Ne iş yapıyor? Gül Köseoğlu kimdir? Kaç yaşında?

01.11.2023
A+
A-
Fenomen Gül kimdir? Ne iş yapıyor? Gül Köseoğlu kimdir? Kaç yaşında?

Fenomen Gül kimdir? Ne iş yapıyor? Gül Köseoğlu kimdir? Kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Fenomen Gül kimdir? Ne iş yapıyor? Gül Köseoğlu kimdir? Kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

@astroloji_rose kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

2016 yılına damgasını vuran Fenomen yarışması ile adını duyuran Fenomen Gül, yani Gül Köseoğlu, fenomen yarışmasının iddialı isimleri arasında adından söz ettirmişti.

Gül Köseoğlu 171 cm boyunda ve 54 kg ağırlığındadır.

Gül Köseoğlu 40 yaşındadır.

Gül Köseoğlu İstanbul Bahçelievler’de yaşıyor. Kendisi aslen Denizli’li ve ailesi halen orada yaşıyor.

O zamanlar anlattığı hikayeye göre ” Gül Köseoğlu Kuşadası’nda tanıştığı bir İngiliz vatandaş ile 20 yaşında evlenmiş, 3.5 yıl evli kalmış boşandıktan sonra da İngiltere’de yaşamaya devam etmiş.

Gül Köseoğlu Toplamda 8 yıl ingiltere de yaşamış ve İngiltere’de make-up okuyup modellik yapmış sonrasında Türkiye’ye dönüp kabin memuru olmuş. Bu şekilde yarışmada derece yapmıştı.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Fenomen Gül kimdir? Ne iş yapıyor? Gül Köseoğlu kimdir? Kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page