Gül Hekim Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Tiktok, İnstagram?

02.11.2023
A+
A-
Gül Hekim Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Tiktok, İnstagram?

Fenomen Gül Hekim Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Fenomen Hekim Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Baba tarafı Türk, anne tarafı Mısırlı olan bu Gül Hekim, meslek olarak 25 yıldan fazla bir süredir usta öğretici ve güzellik uzmanı olarak çalışmıştır. Ayrıca birden fazla estetik doktor ile işbirliği yapmış ve aynı zamanda Marmara Üniversitesi onaylı yaşam koçu olarak da görev yapmaktadır.

Güzellik uzmanlığını seçme nedeni, kişilere doğal ve farklı güzelliklerini yansıtmak istemesidir, bu durum onun için kişilerin var olan güzelliklerinin yanı sıra kendi yetenekleriyle de ilişkilidir.

İkinci mesleği olarak yaşam koçluğunu tercih etmiştir. Zor ve çoğu zaman çaresiz geçen yıllarda kendi enerjisi ve yetenekleri ile var olmuş ve yeni hobiler edinmiştir. Bu hobiler arasında 2000 yılından beri sporun birçok dalına katılmış, tenis, fitness, dans gibi aktivitelerle uğraşmış, ayrıca ata binme ve araba kullanma gibi harika hobiler edinmiştir.

Ayrıca yüzlerce insan tanımış, farklı kişilerle fikir alışverişinde bulunmuş ve kendi yaşam tecrübelerini paylaşmış bir kadın olarak, aileden uzakta dünya genelinde var olmanın güzel bir duygu olduğunu ve büyük bir şans olduğunu düşünmektedir.

Geçmişteki meslekleri nedeniyle birçok televizyon kanalına çıkarak mesleki deneyimlerini paylaşmış ve şu anda da yılların birikimini birçok sosyal medya platformunda Instagram, Kwai ve canlı yayınlar aracılığıyla paylaşmaktadır.

İstanbul’da ikamet eden bu boğa burcu Beşiktaşlı kadın, malzemelere değil kendi enerjisine ve yeteneklerine dayanarak zorlukların üstesinden gelmeyi tercih etmektedir. Bu nedenle kendisini çok şanslı ve bereketli hissetmektedir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Fenomen Hekim Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page