Fenomen Şulemsi kimdir? Nasıl zengin oldu? Şule Kayatürk kaç yaşında, eşi ne iş yapıyor?

08.11.2023
A+
A-
Fenomen Şulemsi kimdir? Nasıl zengin oldu? Şule Kayatürk kaç yaşında, eşi ne iş yapıyor?

Şulemsi, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla lüks yaşamını gözler önüne seriyor. Şulemsi, evi, arabaları, kıyafetleri, takıları ve yurt dışı gezileriyle takipçilerini şaşırtıyor.

Şulemsi, güzellik merkezinin yanı sıra e-ticaret siteleri ve çekiliş hesapları da yönetiyor. Şulemsi, aylık gelirinin 150-200 bin lira olduğunu söylüyor.

Şulemsi, zenginliğinin kaynağını ise şöyle açıklıyor: “Benim zenginliğim Allah vergisi. Ben çok çalıştım, çok emek verdim. Benim güzellik merkezim çok başarılı, çok müşterim var. Benim e-ticaret sitelerim de çok iyi gidiyor. Benim çekiliş hesaplarım da çok ilgi görüyor. Ben bunların hepsini helal yoldan kazanıyorum. Benim zenginliğimde bir terslik yok.”

1987 yılında Ankara’da doğan Şule Kayatürk, aslen Ankaralıdır. 2007 yılında Yasin Türk adlı eşiyle evlenip İstanbul’a taşındı. 2013 yılında aktif olarak sosyal medyaya katılan Şulemsi, o dönemde 100 kilonun üzerindeydi ve zayıflama sürecini takipçileriyle paylaştı. Aynı zamanda ünlülerin fotoğrafçılığını yaparak tanınmıştır. Daha sonra kadınların güzelliklerini artırmak amacıyla “Şulemsi Beauty Center” adında bir güzellik merkezi açtı. Güzellik merkezi çalışanlarına alkol kullanmamaları için altın hediye ettiği bir videoyla gündemde kalmıştır. Ayrıca eşiyle birlikte Umre’ye gittiklerini paylaşarak da dikkat çekmiştir.

Şulemsi ve Dilan Polat’ın İlişkisi Ne?

Şulemsi ve Dilan Polat, sosyal medyada lüks yaşamıyla tanınan iki fenomen. Şulemsi ve Dilan Polat, birbirlerini tanıyorlar ve aralarında bir dostluk var.

Şulemsi, Dilan Polat’ın tutuklanmasının ardından ona destek mesajı göndermişti. Şulemsi, Dilan Polat’ın suçsuz olduğunu ve adaletin yerini bulacağını söylemişti. Şulemsi, Dilan Polat’ı taklit ettiği yönündeki eleştirilere ise şöyle cevap vermişti: “Ben Dilan Polat’ı taklit etmiyorum. Ben onun arkadaşıyım. Ben onun gibi yaşamıyorum. Ben kendi hayatımı yaşıyorum. Benim zenginliğim onun zenginliğiyle alakalı değil. Benim zenginliğim helaldir.”

You cannot copy content of this page