Fevzi Siverek ne is yapıyor? Fevzi Siverek Vikipedi? Fevzi Siverek kimdir? Ekşi?

17.10.2023
A+
A-
Fevzi Siverek ne is yapıyor? Fevzi Siverek Vikipedi? Fevzi Siverek kimdir? Ekşi?

Fevzi Siverek ne is yapıyor? Fevzi Siverek Vikipedi? Fevzi Siverek kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Fevzi Siverek ne is yapıyor? Fevzi Siverek Vikipedi? Fevzi Siverek kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Meslek olarak menajerlik yapan Fevzi Siverek, bir dönem Bülent Ersoy’un da menajerliğini yapmıştır. Fevzi Siverek evli değildir.

2021 yılında Bülent Ersoy’un babasının cenazesinde gelişen bir diyalog sonrası Türkiye gündemine düşen ve isminden söz ettiren Fevzi Siverek, açıklamalarıyla yeniden magazin basınının diline düştü. Sık sık magazin programlarında boy gösteren Siverek, Ersoy’a yönelik sivri dilli konuşmaları ile dikkat çekti. Fevzi Siverek daha sonra Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Magazin adlı programa katılıp “Ben onun menajeri değilim. O kim ki ben onun menajeri olacağım. Ben Bülent Ersoy’un yardımcısı, prodüktörü ve aynı zamanda 27 yıllık en yakın dostlarından biriyim. Cenaze sırasında Bülent hanım mezarım nasıl olacak diye sordu, ben de yanıtladım. Olay bundan ibarettir.” diyerek kendisi hakkında konuşulan bu konuya, ciddi bir dille açıklık getirdi.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Fevzi Siverek ne is yapıyor? Fevzi Siverek Vikipedi? Fevzi Siverek kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page