Feyza Civelek annesi babası kimdir? Kimin kızı? Feyza Civelek neden peruk takıyor?

14.11.2023
A+
A-
Feyza Civelek annesi babası kimdir? Kimin kızı? Feyza Civelek neden peruk takıyor?

Feyza Civelek kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Feyza Civelek neden peruk takıyor? Kızılcık Şerbeti Nilay neden peruk takıyor? Feyza Civelek annesi kimdir? Feyza Civelek babası kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Feyza Civelek annesi babası kimdir? Kimin kızı? Feyza Civelek neden peruk takıyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Nilay karakterini oynayan güzel oyuncu Feyza Civelek peruk takma sebebinin altında herhangi bir hastalık nedeninin yatmadığı öğrenildi. Nilay karakterinin rol gereği peruk taktığı öne sürüldü. Feyza Civelek, 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Annesinin “Güllerin Savaşı” adlı dizinin senaristliğini yapan Melis Civelek‘tir.

İlk oyunculuk deneyimini Merve Boluğur, Billur Yazgan, Çağkan Çulha, Nergis Kumbasar, Şenay Gürler ve Haluk Levent Karataş‘ın rol aldığı “Acemi Cadı” isimli dizi ile yaşamıştır. Daha sonra Aslı Enver, Pelin Karahan, Dağhan Külegeç ve İbrahim Kendirci gibi isimlerin yer aldığı “Kavak Yelleri” isimli dizide küçük bir rolde oynamıştır.Geniş kitleler tarafından “Adını Feriha Koydum” isimli dizi ile tanınmıştır. Fakat asıl ünlenmesini “Gülleri Savaşı” isimli dizi ile yaşamıştır. Bugüne kadar altı yapımda yer alan Civelek, 2018 yılında Kanal D ekranlarında dizi severler ile buluşan “Bir Umut Yeter” isimli dizide Damla Akar, 2020 yılında ise “Sol Yanım” isimli dizide Nazlım karakterine hayat vermiştir. Civelek, 21 kilo vererek adeta evrim geçirdi. Yıllar sonra kendisini görenler “Adını Feriha Koydum” dizisinin Lara’sı olduğuna inanamadı.

Melis Civelek kimdir? Kaç yaşında? Doğum tarihi? Eşi kimdir? Melis Civelek Feyza Civelek kardeş mi?

Senarist, yönetici, genel müdür, genel yayın yönetmeni. İstanbul doğumlu. Oyuncu Feyza Civelek’in annesidir. ATV, Kanal D, Star TV’de genel müdürlük ve genel yayın yönetmenliği görevlerini yürüttü. Melis Civelek, 2014 yılında başladığı Show TV’deki Genel Yayın Yönetmenliği görevini bir yıl sonra bırakarak senaryo yazarlığına başladı. Şimdiye dek on civarında dizinin senaryosunu yazmış ya da senaryo ekibinde yer almıştır. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Feyza Civelek kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Feyza Civelek neden peruk takıyor? Kızılcık Şerbeti Nilay neden peruk takıyor? Feyza Civelek annesi kimdir? Feyza Civelek babası kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page