Filiz Akgün kimdir nerelidir? Kaç yaşında? Filiz Akgün doğum tarihi?

13.05.2023
A+
A-
Filiz Akgün kimdir nerelidir? Kaç yaşında? Filiz Akgün doğum tarihi?

Filiz Akgün kimdir nerelidir? Kaç yaşında? Filiz Akgün doğum tarihi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Filiz Akgün kimdir nerelidir? Kaç yaşında? Filiz Akgün doğum tarihi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün yeğeni de olan Filiz Erkal 41 yaşında. Anne babasına karşı İbrahim Erkal ie evlenen Filiz Erkal, 2003 yılında İbrahim Erkal ile evlendi. 14. evlilik yıldönümlerinde 3. çocukları Elif Su’yu kucaklarına aldı. Bebekleri henüz 12. günlükken İbrahim Erkal hayatını kaybetti. İbrahim Erkal evinin otoparkında 12 Nisan’da geçirdiği beyin kanaması sonrasında bir aya yakın zamandır derin komadaydı. İbrahim Erkal’dan kötü haberler gelirken eşi Filiz Akgün ve çocukları yıkıldı. İbrahim Erkal eşiyle olan evliliğini 2003 yılında yaptı. 14 yıldır Filiz Akgün ile evli olan İbrahim Erkal, politikacı yeğeni aldı. İbrahim Erkal’ın karısı Filiz Akgün, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün yeğeni.

Sanatçı İbrahim Erkal eşi Filiz Akgün ile evliliğini 2003 yılında yaptı. Filiz Akgün, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün yeğenidir. Çiftin Dilara Hatice ve Levent isminde biri kız biri oğlan iki çocukları daha vardı. İbrahim Erkal ile karısı evliliklerinde 14. yılında üçüncü çocukları Elif Su dünyaya geldi. İbrahim Erkal komaya girdiğinde bebeği 12 günlüktü,vefat ettiğinde de ise 43 günlük.

İbrahim Erkal 2017 yılında geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetmişti. İbrahim Erkal’ın ani gidişi sevenlerini yasa boğmuş ardından gözü yaşlı bir eş ve 3 çocuk bırakmıştı.

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak Filiz Akgün kimdir nerelidir? Kaç yaşında? Filiz Akgün doğum tarihi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page