Filiz Cercis kimdir? Nerelidir? Filiz Cercis nerede oturuyor?

07.02.2023
A+
A-
Filiz Cercis kimdir? Nerelidir? Filiz Cercis nerede oturuyor?

Filiz Cercis kimdir? Nerelidir? Filiz Cercis nerede oturuyor?

1990 senesinde dünyaya gelmiş, aslen İzmir doğumludur. Boyu 1.68 cm, kilosu 52’dir, fakat doğum tarihi gün ve ay olarak bilinemediği için burç bilgisine ulaşılamamıştır.
Filiz Cercis iş yaşamı;

Babası aracılığıyla kendisi için kurulmuş olan labaratuvar’da saç bakım setlerini yurt dışına ihraç eden güzel isim girişimci kimliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Başarılı bir iş yaşamına sahip olan Cercis, yalnızca 3 sene gibi kısa bir zaman diliminde yurt dışında başarılı bir seviyeye yükselmeyi başarmıştır. Henüz üniversite zamanında iken saç bakım ürünlerini ihraç etmeye başlamış, ilk kez ise ürünleri kendisinin denediği açıklanmıştır. Daha sonra ise arkadaş çevresine de ürünleri tavsiye etmiş ardından seri üretime geçmesi için başarılı çalışmalarını sürdürmüştür.

Le Melange markası ile ilk üretimi 1000 adet olarak sınırlandırmış olsa da kısa süre içinde yalnızca yurt içinden binlerce sipariş almış, ardından başarılı iş kariyerini yurt dışına taşımayı başarmıştır.

Oyunculuk kariyeri;

Başarılı iş yaşamını bunun yanında oyuncu kimliği ile de dikkatleri üzerine çeken güzel isim ilk sinema oyunculuk deneyimini Habis isimli bir korku filmi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra birden çok ünlü isminde oynadığı fantastik film Avcı’nın oyuncu ekibinde bulunan yer almıştır. Avcı isimli film de ise bir arkeoloji öğrencisine hayat vermiştir.

Evli mi?

İş Kadını, Girişimci, Model ve oyuncu kimlikleri ile dikkatleri üzerine çeken Filiz Cercis Tarık Cercis ile evlidir. Bu evliliğinden Hayal Lorena isminde bir kızı mevcuttur. Başarılı isim günümüz itibariyle resmi sosyal platform hesaplarını da aktif bir biçimde kullanmaktadır. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 569bin civarındadır.

You cannot copy content of this page