Fırat Yılmaz Çakıroğlu sevgilisi Beyza Güngör instagram? Beyza Güngör evlendi mi? Beyza Güngör kimdir?

24.11.2023
A+
A-
Fırat Yılmaz Çakıroğlu sevgilisi Beyza Güngör instagram? Beyza Güngör evlendi mi? Beyza Güngör kimdir?

Fırat Yılmaz Çakıroğlu sevgilisi Beyza Güngör instagram? Beyza Güngör evlendi mi? Beyza Güngör kimdir? Fırat Yılmaz Çakıroğlu sevgilisi hikayesi? Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU sevgilisi evlendi mi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Fırat Yılmaz Çakıroğlu sevgilisi Beyza Güngör instagram? Beyza Güngör evlendi mi? Beyza Güngör kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

1991 yılında Fırat Yılmaz Çakıroğlu Konya’da dünyaya geldi. Çakıroğlu, 2015 yılında Ege Üniversitesi’nde öğrenciler arasında çıkan kavga sonrası hayatını kaybetti. Ege Üniversitesinde 20 Şubat 2015’te öğrenciler arasında çıkan kavgada Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü 4. sınıf öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu hayatını kaybetmiş, 7 kişi yaralanmıştı. Gözaltına alınan Sosyoloji Bölümü 4. sınıf öğrencisi Nurullah Semo tutuklanmış, 7 zanlı adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Semo, “Kasten öldürmek” ve “Devletin birliğini ve ülkenin bütünlüğünü bozmak” suçlarından ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılmıştı.

Nişanlısının ismi Beyza Güngör’dü. Kendisi hakkında pek bilgi bulunmamakla beraber evlenip evlenmediği hakkında da bilgi yoktur.

Fırat Yılmaz Çakıroğlu sevgilisi hikayesi

Fırat Çakıroğlu‘nun Nişanlısının abisi anlatıyor;

“Sene 2010, kız kardeşimi birisi seviyormuş. Bilmiyorum tabi kim, sadece iri yarı boylu poslu ve boksör birisi olduğunu öğrendim annemden. “Olsun, ben de boksörüm!” dedim kendi kendime.

Öğrendim adını sonradan, Fırat Yılmaz Çakıroğlu’ymuş. O gün Beyza’yı ilk kez eve bırakacaktı. Duyar duymaz dolmuştan inecekleri yola koştum. Belimde emanet var tabi, laftan anlamazsa vuracağım.

Kafama koydum çünkü. Neyse indiler dolmuştan, yanıma doğru geldiler. Boyu mu dersin, gülen yüzü mü dersin, korkusuz ve vakur yürüyüşü mü dersin..

Neyse, uzattı elini; “Ben Fırat, kardeşin buraya kadar bana emanetti, eve girene kadar sana emanet. Daha sonra ikiniz de Allah’a emanetsiniz.” dedi. Ne diyebilirdim ki ben bu yiğit ADAM’a? Ne söyleyebilirdim ki?“

Selam sana,ey yılları heba olan genç! Unutmayacağız! Unutulmayacaksın..!

Ruhun Şad Mekanın Cennet Olsun.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Fırat Yılmaz Çakıroğlu sevgilisi Beyza Güngör instagram? Beyza Güngör evlendi mi? Beyza Güngör kimdir? Fırat Yılmaz Çakıroğlu sevgilisi hikayesi? Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU sevgilisi evlendi mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page