Fuat Kozluklu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Vikipedi? Fuat Kozluklu eşi kimdir?

21.05.2023
A+
A-

Sabuncuoğlu Şerefeddin Osmanlı döneminde tıp alanında önemli eserler vermiş Türk hekim ve cerrah. İlk Türkçe cerrahi eserin sahibidir.

Fuat Kozluklu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Vikipedi? Fuat Kozluklu eşi kimdir?

Fuat Kozluklu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Vikipedi? Fuat Kozluklu eşi kimdir?

Fuat Kozluklu kimdir? Fuat Kozluklu nereli ve kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Fuat Kozluklu kimdir? Fuat Kozluklu nereli ve kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Fuat Kozluklu 1965 yılında Malatya’da dünyaya gelmiştir. 1982 senesinde memleketinde yer alan yerel bir gazete olan Görüş ile meslek hayatına adım atmış ardından İstanbul’da Cumhuriyet Gazetesine geçiş yapmıştır. 1985’te Sabah Gazetesinin muhabir kadrosuna dahil olmuş 1989’da tekrar Cumhuriyet Gazetesi ile çalışmalarını sürdürmüştür. 1990 yılında Körfez Savaşı ile ilgili haberleri Irak’tan yayınlayan Fuat Kozluklu savaşın ardından dünyanın sayılı gazetecileri arasında yer almıştır.

Fuat Kozluklu Bugüne kadar bir çok kanal ve gazete bünyesinde çalışan Fuat Kozluklu birbirinden etkili isimlerle yapmış olduğu bir çok röportajın altına imzasını atmıştır. En son TRT Haber bünyesinde Gece Bakışıkı isimli haber programını sunmuştur. Ayrıca İstanbul Aydın Üniversitesi ve İstanbul Medya Akademisinde tv sunuculuğu ve haberciliği ile ilgili dersler vermektedir. 2008 yılında Habertürk sunucusu Fatma Buse Biçer ile evlenmiş evliliği 2015 yılında son bulmuştur. Bu evliliğinden Burak isminde bir oğlu vardır.

Sizler için bizlerde Fuat Kozluklu kimdir? Fuat Kozluklu nereli ve kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page