Furkan Temir Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Furkan Temir Öykü Baştaş?

29.05.2023
A+
A-
Furkan Temir Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Furkan Temir Öykü Baştaş?

Furkan Temir Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Furkan Temir Öykü Baştaş? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Furkan Temir Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Furkan Temir Öykü Baştaş? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Furkan Temir 1995 senesinde dünyaya gelmiştir. Gazetecilik kariyerine 17 yaşında, Suriye’de iç savaş sırasında başladı. The New York Times, Le Monde, CNN International gibi dünyadaki pek çok gazete ve dergi için savaş alanlarında fotoğraflar çekti, yazılar yazdı. Gazetecilik kariyerine paralel olarak devam ettirdiği dijital sanat çalışmalarını onlarca sergide sanatseverlerle buluşturdu. 2016-2019 yılları arasında 140journos’un kreatif direktörlüğünü üstlendi.

Gucci defilesi ile tanınan ünlü model Öykü Baştaş tasarımcı Furkan Temir ile dünya evine girdi. Baştaş’ın siyah dantel detaylı gelinliği ise dikkat çekti. Öykü Baştaş, nikahı ile ilgili paylaştığı fotoğrafların altına ”Sonsuza kadar senin olacak” notunu düştü. Furkan Temir’i etiketleyip, kalp emojisi koymayı da ihmal etmedi. İkiliye sosyal medya üzerinden tebrik mesajları geldi.

Sizler için bizlerde Furkan Temir Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Furkan Temir Öykü Baştaş? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Öykü Baştaş, 1997 yılında dünyaya geldi. Üçüz kardeşlerden biri olan Öykü Baştaş, İstanbul’da Bilgi Üniversitesi’nde içmimarlık okuyor. Milano Moda Haftası’nda Gucci defilesinde modellik yaptı. “Gucci defilesinde yürüyen ilk ve tek Türk model” olan Baştaş, New York, Paris, Milan, Londra… gibi pek çok şehirde defilelere ve çekimlere gidiyor.

You cannot copy content of this page