Gizem Öztok Altınsaç kimdir? Kaç yaşında? Vikipedi? Gizem Öztok Altınsaç evli mi? Kiminle evli?

19.10.2023
A+
A-
Gizem Öztok Altınsaç kimdir? Kaç yaşında? Vikipedi? Gizem Öztok Altınsaç evli mi? Kiminle evli?

Gizem Öztok Altınsaç kimdir? Gizem Öztok Altınsaç Kaç yaşında? Gizem Öztok Altınsaç nerelidir? Gizem Öztok Altınsaç Vikipedi? Gizem Öztok Altınsaç evli mi? Gizem Öztok Altınsaç Kiminle evli? Gizem Öztok Altınsaç Hamile mi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Gizem Öztok Altınsaç kimdir? Kaç yaşında? Vikipedi? Gizem Öztok Altınsaç evli mi? Kiminle evli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Gizem Öztok Altınsaç Twitterda yani X’te @GizemAltinsac kullanıcı adı ile bulunur.

Kendisine ait bir blog sayfası da vardır.

2011 senesinden bu yana Bloomberg HT’de yorumcu olarak ekranlarda yer alan Gizem Öztok Altınsaç ayrıca İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Özyeğin Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak, finans ve iktisat alanında dersler vermektedir. Gizem Öztok Altınsaç, 2001 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun oldu. Yüksek lisans derecesini Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden aldı. 2004 yılında Garanti Yatırım’da Ekonomistlik görevine başladı.

Garanti Yatırım Başekonomisti olarak tanınan Gizem Öztok Altınsaç İzmir Karşıyaka Atakent Lisesi ardından Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından Bilkent Üniversitesi İktisat Bölümünde yüksek lisans eğitimine başlamış, aynı sene yine aynı üniversitede araştırma görevlisi olmuştur. Daha sonra Yüksek Lisansı Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünde tamamlamıştır. 2004 senesinde Garanti Yatırım Menkul Kıymet A.Ş’de ekonomist olarak iş hayatına atılan Gizem Altınsaç 2012 ve 2016 yılları arasında Başekonomistlik görevini üstlenmiştir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Gizem Öztok Altınsaç kimdir? Gizem Öztok Altınsaç Kaç yaşında? Gizem Öztok Altınsaç nerelidir? Gizem Öztok Altınsaç Vikipedi? Gizem Öztok Altınsaç evli mi? Gizem Öztok Altınsaç Kiminle evli? Gizem Öztok Altınsaç Hamile mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page