GMZ Hukuk kimdir? GMZ Hukuk Bürosu Dolandırıcı mı? GMZ Hukuk icra mesajı? GMZ Hukuk nerede, telefon? Borç sorgulama?

22.07.2023
A+
A-
GMZ Hukuk kimdir? GMZ Hukuk Bürosu Dolandırıcı mı? GMZ Hukuk icra mesajı? GMZ Hukuk nerede, telefon? Borç sorgulama?

GMZ Hukuk kimdir? GMZ Hukuk Bürosu Dolandırıcı mı? GMZ Hukuk icra mesajı? GMZ Hukuk nerede, telefon? Borç sorgulama? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için GMZ Hukuk kimdir? GMZ Hukuk Dolandırıcı mı? GMZ Hukuk icra mesajı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

GMZ Hukuk Bürosu olduklarını iddia eden dolandırıcılık çetesi, ”Dosyanız icra takibinin başlatılması için hukuk bürosuna havale edilmiştir” mesajı ile vatandaşları dolandırmaya çalıştı. Birçok vatandaşa ‘icra mesajı’ gönderdi. İcra mesajını alan vatandaşlar tedirgin oldu. Avukatların açıklamalarına göre, icra takibi SMS yoluyla göderilemez. Eğer bir vatandaş icra takibine düşüyorsa adresine tebligat ile bildirilmek zorundadır. Dolayısıyla herhangi bir firmadan icra mesajı alıyorsanız endişelenmenize gerek yok. Hakkınız icra kararı var mı öğrenmek istiyorsanız E-Devlet üzerinden kontrol edebilirsiniz. Şunu belirtelim ki, gerçekten bir yere borcunuz var ve ödeyemediyseniz Genel haciz yolunda alacaklı yetkili icra dairesine başvurarak icra takibi başlatır. Alacaklının bu başvurusuyla icra takibi başlar, icra dairesine alacaklının takip talebi üzerine borçluya ödeme emri gönderir. Borçlu ödeme emrine itiraz etmez ise takip kesinleşir.

Sizler için bizlerde GMZ Hukuk Bürosu Dolandırıcılığı Nedir? GMZ Hukuk Bürosu Nerede, Gerçek mi? Mesaj Geldi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page