Sinan Oğan eşi kaç yaşında? Gökçen Oğan kaç yaşında? Gökçen Oğan kimdir? Gökçen Oğan’ın mesleği ne?

14.05.2023
A+
A-
Sinan Oğan eşi kaç yaşında? Gökçen Oğan kaç yaşında? Gökçen Oğan kimdir? Gökçen Oğan’ın mesleği ne?

Sinan Oğan eşi kaç yaşında? Gökçen Oğan kaç yaşında? Gökçen Oğan kimdir? Gökçen Oğan’ın mesleği ne? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Sinan Oğan eşi kaç yaşında? Gökçen Oğan kaç yaşında? Gökçen Oğan kimdir? Gökçen Oğan’ın mesleği ne? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Gökçen Oğan, Orta Asya Uzmanı, araştırmacı. Gazi Üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümü’nden mezun oldu. “Şanghay İşbirliği Örgütü ve bölgesel işbirliği girişimleri” başlıklı teziyle yüksek lisansını tamamladı. Avrasya Stratejik Araştırmalar Merkezi’nde (ASAM) Orta Asya uzmanı olarak görev yaptı. Çeşitli araştırma merkezlerinin Avrasya danışmanlığını üstlendi. Bölgeye ilişkin pek çok makale ve araştırması bulunan Gökçen Oğan, halen Orta Asya, Afganistan ve Pakistan merkezli çalışmalarına devam ediyor.

Sizler için bilgivip.com ailesi olarak Sinan Oğan eşi kaç yaşında? Gökçen Oğan kaç yaşında? Gökçen Oğan kimdir? Gökçen Oğan’ın mesleği ne? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page