Gökçen Erdoğan kimdir? Biyografisi? Gökçen Erdoğan Doğum Tarihi? Dr Gökçen Erdoğan eşi Ufuk Erdoğan kimdir?

24.11.2023
A+
A-
Gökçen Erdoğan kimdir? Biyografisi? Gökçen Erdoğan Doğum Tarihi? Dr Gökçen Erdoğan eşi Ufuk Erdoğan kimdir?

Gökçen Erdoğan kimdir? Gökçen Erdoğan Biyografisi? Gökçen Erdoğan Doğum Tarihi? Dr Gökçen Erdoğan eşi Ufuk Erdoğan kimdir? Doktor Gökçen Erdoğan kaç yaşında? Dr Gökçen Erdoğan eşi Ufuk Erdoğan kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Gökçen Erdoğan kimdir? Gökçen Erdoğan Biyografisi? Gökçen Erdoğan Doğum Tarihi? Dr Gökçen Erdoğan eşi Ufuk Erdoğan kimdir? Doktor Gökçen Erdoğan kaç yaşında? Dr Gökçen Erdoğan eşi Ufuk Erdoğan kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Gökçen Erdoğan Biyografisi

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Gökçen Erdoğan, uzmanlık alanını Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda gerçekleştirmiştir. Diva Kadın Sağlığı Merkezi’nin kurucusu olarak, ana branşıyla birlikte aldığı çeşitli destekleyici branşlarda da yetkinlik kazanmıştır. Bu alanlardan en önemlileri cinsel terapi, aile terapisi ve hipnoterapidir. Gökçen Erdoğan, vajinusmus sorununun tanınması ve çözülmesinde etkili bir isim olarak bilinir.

Kadın sağlığı ve kadının toplumdaki rolüne dair yaptığı çalışmalarla, kamuoyunun ilgisini ve sevgisini kazanmıştır. Kadınları cesaretlendirmeyi ve güçlendirmeyi bir görev olarak benimsemiştir. Kitapları da dahil olmak üzere tüm çalışmalarında, kadının ve genel olarak insanlığın duygularına vurgu yapmıştır. Aile birliğinin kurulması ve sürdürülmesi için gerekenleri toplumla doğru bir şekilde paylaşma çabasında olduğu bilgiler arasındadır.

Kadın, aile ve sağlıklı cinsel yaşam, çocuklarda cinsel eğitim, çocuklarda cinsel taciz ve istismarın önlenmesi gibi konular, Gökçen Erdoğan’ın sosyal sorumluluk projelerinin odak noktalarıdır. Kendisi evli ve iki çocuk annesidir.

Dr Gökçen Erdoğan eşi Ufuk Erdoğan kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında?

Web sitesinde şu bilgiler yer alıyor. Gökçen Erdoğan, Ufuk Erdoğan’la evli. Ve Ufuk Erdoğan, Özer Çiller kadar saygı duyuyor hayatını paylaştığı kadına. Soyadımı almasını istesem alırdı ama ben istedim, sağ olsun kırmadı verdi. Aramızda bir soyadın lafı olmuyor yani. ANGİAD Üyemiz Ufuk Erdoğan, Ane Yapı Endüstri şirketinin Yönetim Kurulu Üyesidir. Üyemiz, özel, askeri kuruluşlar ile bankalara alt yapı ve inşaat-dekorasyon alanında hizmet vermektedir. Ayrıca İstanbul-Tuzla ve Ankara’da da konut projeleri yapmaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Gökçen Erdoğan kimdir? Gökçen Erdoğan Biyografisi? Gökçen Erdoğan Doğum Tarihi? Dr Gökçen Erdoğan eşi Ufuk Erdoğan kimdir? Doktor Gökçen Erdoğan kaç yaşında? Dr Gökçen Erdoğan eşi Ufuk Erdoğan kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page