Gönül Dağı Yeşim Sümer kimdir? Sude Zülal Güler kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında?

11.09.2023
A+
A-
Gönül Dağı Yeşim Sümer kimdir? Sude Zülal Güler kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında?

Gönül Dağı Yeşim Sümer kimdir? Gönül Dağı Yeşim Sümer İnstagram? Gönül Dağı Yeşim nereli ve kaç yaşında? Sude Zülal Güler kimdir? Sude Zülal Güler nereli ve kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Gönül Dağı Yeşim Sümer kimdir? Sude Zülal Güler kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle. Sude Zülal Güler TV dizileri ve filmler? Sude Zülal Güler instagram adresi

Sude Zülal Güler (@zulalsudeguler) kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

Gönül Dağı Yeşim Sümer, Türk dizi ve sinema oyuncusu olarak tanınmaktadır. Suda Zülal Güler, 25 Ağustos 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Makedonya kökenldir. 2013 tarihinde kariyerinin ilk dizisi olan “Çınar” dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı.

2018 yapımı “Keşif” filmi ile de beyaz perdeye adım atan Sude Zülal Güler ayrıca, Mayıs Kraliçesi, Muhteşem Yüzyıl İsimsizler gibi yapımlarda rol aldı. Yeni sezonda Gönül Dağı dizisinin kadrosuna katılmıştır.

Sizler için bizlerde Gönül Dağı Yeşim Sümer kimdir? Gönül Dağı Yeşim nereli ve kaç yaşında? Sude Zülal Güler kimdir? Sude Zülal Güler nereli ve kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page