Goril Faruk Kimdir? Gerçek Adı, Doğum Tarihi ve Boyu?

28.06.2023
A+
A-
Goril Faruk Kimdir? Gerçek Adı, Doğum Tarihi ve Boyu?

Goril Faruk Kimdir? Gerçek Adı, Doğum Tarihi ve Boyu? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Goril Faruk Kimdir? Gerçek Adı, Doğum Tarihi ve Boyu? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Goril Faruk, Türkiye’nin sevilen sosyal medya fenomenlerinden biridir. Gerçek adı Faruk Yılmaz’dır. Kendisi popüler olarak Goril Faruk adıyla tanınır. 27 yaşında olan Goril Faruk, doğum tarihi ve memleketi hakkında net bir bilgi verilmemiştir. Ancak, sağlıklı yaşam, spor ve motivasyon konularında takipçilerine ilham vermektedir. Goril Faruk’un boyu 1.74 cm’dir. Kendisi fit bir vücuda sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca Goril Faruk’un kilosu da 92’dir. Sporla ilgilenmeye genç yaşlarda başlamış olan Goril Faruk, kendi çabalarıyla sağlıklı ve fit bir görünüm elde etmiştir.

Sizler için bizlerde Goril Faruk Kimdir? Gerçek Adı, Doğum Tarihi ve Boyu? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page