Gözde Şeker kimdir? Aslen nereli? Evli mi? Gözde Şeker kiminle evli?

29.01.2024
A+
A-
Gözde Şeker kimdir? Aslen nereli? Evli mi? Gözde Şeker kiminle evli?

Gözde Şeker kimdir? Aslen nereli? Evli mi? Gözde Şeker kiminle evli? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Gözde Şeker kimdir? Aslen nereli? Evli mi? Gözde Şeker kiminle evli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Gözde Şeker kimdir? Gözde Şeker kaç yaşında, nereli? Gözde Şeker hangi kanalda?

İstanbul’da 1987 yılında dünyaya gelen Gözde Şeker, eğitim hayatına Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi’nde Radyo Televizyon alanında başladı. Ardından İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümünden mezun oldu.

Medya sektörüne olan ilgisiyle 16 yaşında CNN Türk Ekonomi servisinde staj yaparak profesyonel hayatına atılan Şeker, 5 yıl boyunca ekonomi muhabiri olarak CNN Türk’te görev aldı. Daha sonra TRT Türk’ün kuruluşunda önemli bir rol üstlenerek Bosna Hersek ve Tunus’ta temsilcilik görevini başarıyla sürdürdü.

TRT Türk’ün Küresel Bakış programında editörlük görevini üstlendikten sonra Habertürk’e transfer olan Gözde Şeker, Habertürk bünyesinde farklı programların sunuculuğunu üstlenmenin yanı sıra Dış Haberler Müdürü olarak da görev yaptı.

Ekim 2018 tarihinden itibaren Haber Global’de hafta sonları haber sunuculuğu görevini üstlenen Şeker, medya kariyerindeki başarılı ve etkili duruşuyla dikkat çekiyor.

Gözde Şeker’in yaşı ve doğum yeri hakkında bilgi verilen metinde, 2024 itibarıyla 37 yaşında olduğu ve İstanbul doğumlu olduğu ifade edilmektedir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Gözde Şeker kimdir? Aslen nereli? Evli mi? Gözde Şeker kiminle evli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page