Gözde Şeker kimdir, kaç yaşında? Gözde Şeker hangi kanala geçti?

16.11.2023
A+
A-
Gözde Şeker kimdir, kaç yaşında? Gözde Şeker hangi kanala geçti?

Gözde Şeker kimdir, kaç yaşında? Gözde Şeker hangi kanala geçti? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Gözde Şeker kimdir, kaç yaşında? Gözde Şeker hangi kanala geçti? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Gözde Şeker kimdir, kaç yaşında? Gözde Şeker hangi kanala geçti? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi Radyo Televizyon bölümünün ardından İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümünden mezun oldu.

Sektöre girişi lise yıllarında, 16 yaşında staja başladığı CNN Türk Ekonomi servisiyle oldu. İlerleyen yıllarda ekonomi muhabiri olarak görev yaptığı CNN Türk’te 5 yıl çalıştıktan sonra kuruluş aşamasında TRT Türk’te çalışmaya başladı. Bosna Hersek’te TRT Türk temsilciliğini kurdu, 4 yıl boyunca Bosna Hersek temsilcisi olarak görev yaptı. Ardından aynı şekilde Tunus temsilciliğini hayata geçirip TRT Türk Tunus temsilciliği görevini yürüttü. TRT Türk Küresel Bakış programında editörlük yaptıktan sonra Habertürk’e geçti. Habertürk’te pek çok kuşağın sunuculuğunu üstlendi, Dış Haberler Müdürü olarak görev yaptı. Ekim 2018’den bu yana çalıştığı Haber Global’de hafta sonu haberlerinden sonra 2 yıla yakın süre Gece Ajansı kuşağını hazırlayıp sundu ve Mesele isimli tartışma programında moderatörlük yaptı. Gözde Şeker Haber Globak kanalında hafta sonu haberlerini sunuyordu. Ayrıca Gece Ajansı kuşağını hazırlayıp sundu. Haber Global ekranlarının tanınan yüzü Gözde Şeker uzun süre çalıştığı kanalından ayrıldı. Gözde Şeker’in hangi kanala transfer olduğu konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

You cannot copy content of this page