Güldür Güldür İbrahim nasıl zayıfladı? Kaç kilo verdi?

16.10.2023
A+
A-
Güldür Güldür İbrahim nasıl zayıfladı? Kaç kilo verdi?

Güldür Güldür İbrahim kaç kilo verdi? Güldür Güldür İbrahim nasıl zayıfladı? Güldür Güldür İbrahim Kaç kilo? Güldür Güldür İbrahim mide ameliyatı mı oldu? Onur Atilla mide ameliyatı mı oldu? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Güldür Güldür İbrahim nasıl zayıfladı? Kaç kilo verdi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Güldür Güldür İbrahim olarak tanıdığımız kişinin gerçek ismi Onur Atilla’dır. Onur Atilla Anadolu Üniversitesi ile birlikte PERA Güzel Sanatlar Akademisi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Oyunculuğun yanı sıra eğitmenlik de yapan Onur Atilla verdiği kilolar ile dikkat çekiyor.

Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesinde okuduğu yıllarda tiyatro ile tanıştı. 2001 yılından beri çeşitli tiyatrolarda görev aldı.

Birçok dizi ve sinema yapımında rol aldı. Çeşitli sahnelerde eğitmenlik yapmaktadır. Show TV’de yayınlanmakta olan Güldür Güldür Show adlı eğlence programında rol almaktadır.

17 Eylül 2014 yılından beri Sinem Atilla ile evli olan oyuncunun Kemal ve Uygar isminde iki oğlu vardır.

Başarılı komedyen Onur Atilla, verdiği kilolarla sosyal medyada gündem oldu. Ünlü komedyenin son hali takipçileri ve izleyenleri şaşırttı. Yeni sezon tanıtım görüntülerine yorum yağan komedyeni bazı takipçileri tanımakta zorlandı. Başarılı isim canlandırdığı İbrahim karakteriyle hafızalarda yer edinmişti. Güldür Güldür’de İbrahim karakteriyle tanınan başarılı komedyen Onur Atilla adeta erimiş. İşte o görsel;

Sosyal medya hesabını aktif kullanan Onur Atilla’nın değişimi ise birçok takipçisi tarafından beğenildi. Bazı takipçileri ise “ Sağlık açısından iyi olmuş ama sempatikliğinden ve eski karizmasından eser kalmamış.” yorumunu yaptı.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Güldür Güldür İbrahim kaç kilo verdi? Güldür Güldür İbrahim nasıl zayıfladı? Güldür Güldür İbrahim Kaç kilo? Güldür Güldür İbrahim mide ameliyatı mı oldu? Onur Atilla mide ameliyatı mı oldu? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page