Gün Koper kimdir? Gün Koper kaç yaşında, nereli? Gün Koper eşi kim?

28.06.2023
A+
A-
Gün Koper kimdir? Gün Koper kaç yaşında, nereli? Gün Koper eşi kim?

Gün Koper kimdir? Gün Koper kaç yaşında, nereli? Gün Koper eşi kim? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Gün Koper kimdir? Gün Koper kaç yaşında, nereli? Gün Koper eşi kim? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Gün Koper, 9 Temmuz 1986 yılında doğdu. Berrin Koper ve Macit Koper’in oğludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu. Aynı zamanda İBB şehir tiyatroları oyuncusudur. Gün Koper, 2011 yılında gösterime giren Aşk ve Devrim filminde ki Kemal rolü Adana Altın Koza, Ankara Film Festivali ve Uluslararası İzmir Film Festivalinde En İyi Erkek Oyuncu ve Umut Veren Genç Erkek Oyuncu gibi ödüller aldı. Gün Koper, 2012 yılında Ayça Bingöl’ün oynadığı Öyle Bir Geçer ki Zaman dizisinde Osman Akarsu karakterini canlandırdı.

Sizler için bizlerde Gün Koper kimdir? Gün Koper kaç yaşında, nereli? Gün Koper eşi kim? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page