Gürbüz Hanif kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Gürbüz Hanif’in eşi kimdir? Gürbüz Hanif Dilek Hanif?

28.05.2023
A+
A-
Gürbüz Hanif kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Gürbüz Hanif’in eşi kimdir? Gürbüz Hanif Dilek Hanif?

Dilek Hanif, 8 Nisan 1962 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası Abrakadabra adıyla ünlenen illüzyonist Lütfü Demirtok’dur. Modaya olan ilgisi daha çocuk yaşta ailesinin tekstil işletmesine yardım ederek başladı. Yazar olan Oya Demirtok adında bir kız kardeşi ve bir abisi vardır. Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Dilek Hanif, 8 Nisan 1962 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası Abrakadabra adıyla ünlenen illüzyonist Lütfü Demirtok’dur. Modaya olan ilgisi daha çocuk yaşta ailesinin tekstil işletmesine yardım ederek başladı. Yazar olan Oya Demirtok adında bir kız kardeşi ve bir abisi vardır. sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Dilek Hanif, 8 Nisan 1962 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası Abrakadabra adıyla ünlenen illüzyonist Lütfü Demirtok’dur. Modaya olan ilgisi daha çocuk yaşta ailesinin tekstil işletmesine yardım ederek başladı. Yazar olan Oya Demirtok adında bir kız kardeşi ve bir abisi vardır.

Gürbüz Hanif, bir dönemin gözde isimlerinden birisidir. Banu Alkan ile bir dönem ilişki yaşayan Gürbüz Hanif, Türkiye’nin önemli iş insanlarından birisidir. İşte Gürbüz Hanif hakkında merak edilenler…

Türkiye’nin önemli iş insanlarından birisi olan Gürbüz Hanif, Banu Alkan ile yaşadığı ilişki ile anılıyor. Emlak zengini olduğu bilinen Gürbüz Hanif’i Banu Alkan şu sözlerle anlatıyor:

“Türkiye’deki gerçekten önemli şahsiyetlerden biriydi. Boğaziçi Üniversitesi’nden sonra Amerika’da yüksek tahsil gördükten sonra yurda dönüş yapmış. Türkiye’de çok önemli bir sanayici, çok önemli bir iş adamı. Ve ben kendisini 17 yaşımda tanıdıktan sonra dünyada sanki bir kuş misali oldum. Dünyanın her bir noktasına uçmaya başladım. O arada Filmler çekiyordum. Hayata çok hızlı girmiştim ve çok mutluydum. “

Banu Alkan ile 20 yıl süren birlikteliğinin ardından Gürbüz Hanif geçtiğimiz yıllarda kanser hastalığına yakalanarak hayatını kaybetti.

Sizler için bizlerde Gürbüz Hanif kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Gürbüz Hanif’in eşi kimdir? Gürbüz Hanif Dilek Hanif? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page