Kadriye Olgar, eşi Güven Olgar kimdir? Nerelidir? Ne iş yapar?

28.05.2023
A+
A-
Kadriye Olgar, eşi Güven Olgar kimdir? Nerelidir? Ne iş yapar?

Güven Olgar kimdir? Güven Olgar nereli ve kaç yaşındadır? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Güven Olgar kimdir? Güven Olgar nereli ve kaç yaşındadır? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Kadriye Olgar Eski bir deniz subayı olan ve Kıbrıs Barış Harekatı’nda ‘Gazi’ ünvanını Güven Olgar ile evlidir Güven Olgar Olgar Şirketler Grubu’nun kurucusudur.

Güven Olgar spor perakendeciliğinin Türkiye’deki en önemli isimlerinden. Bundan 20 sene önce Güven Olgar tarafından İstanbul Bakırköy’de tek bir mağaza ile temelleri atılan grup, bugün 43 mağazası, 500 satış noktası ve 62 markanın distribütörlüğü ile spor perakende pazarını yönlendiren isimlerin başında geliyor. Grubun perakende ayağında iki marka var. Birincisi aynı zamanda grubun temelini oluşturan Sport Point Extreme (SPX) mağazaları. Şu an Türkiye’nin farklı noktalarında 16 SPX mağazası bulunuyor. SPX’ler sadece bireysel ve teknik spor malzemeleri satarak kategorisinde lider olmuş bir marka. SPX’lerin yıllık ziyaretçi sayısı ise yaklaşık 2 milyon kişi.

Sizler için bizlerde Güven Olgar kimdir? Güven Olgar nereli ve kaç yaşındadır? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page