Hailey Baldwin Bieber kimdir? doğum tarihi? Hailey Bieber kaç yaşında evlendi?

04.08.2023
A+
A-
Hailey Baldwin Bieber kimdir? doğum tarihi? Hailey Bieber kaç yaşında evlendi?

Hailey Baldwin Bieber kimdir? doğum tarihi? Hailey Bieber kaç yaşında evlendi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Hailey Baldwin Bieber kimdir? doğum tarihi? Hailey Bieber kaç yaşında evlendi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Hailey Baldwin Bieber, 22 Kasım 1996’da Tucson, Arizona, ABD’de aktör Stephen Baldwin ve fotoğrafçı Kennya Deodato Baldwin’in kızı olarak dünyaya geldi. Annesi Kennya Deodato Baldwin, Portekiz ve İtalyan kökenli Brezilyalı, babası Stephen Baldwin ise İngiliz, Fransız, Alman, İskoç ve İrlanda kökenlidir. Hailey’nin anne tarafından büyükbabası Brezilyalı müzisyen Eumir Deodato’dur.Hailey’nin ilk modelleme sözleşmesi New York’ta Ford Models ile yapıldı. Daha önce Tatler, LOVE, V ve i-D ile dergilerde yer aldı. İlk ticari anlaşmasını 201 kışında ünlü French Connection giyim markasıyla yaptı. Ekim 201 ‘te Hailey, podyuma çıkışını Topshop ve Fransız tasarımcı Sonia Rykiel için yürüyerek yaptı. Aralık 201 ‘te fotoğrafçı Daniel Jackson’ın yardımıyla kısa filme dönüştürülen ve derginin YouTube kanalında yayınlanan “Aşk” dizisine katıldı. Bieber, Ocak 2015’te American Vogue ve Mart’ta Teen Vogue için poz verdi. Nisan ayında Jalouse Magazine’in kapağında Lucky Blue Smith ile birlikte yer aldı. Aynı ay L’Officiel’in Hollanda baskısı ile Wonderland Magazine’in Amerikan versiyonunun kapağında yer aldı ve Miss Vogue ve W dergilerinde yazılarda yer aldı. Temmuz 2015’te Avustralyalı şarkıcı Cody Simpson ile bir Ralph Lauren reklamında kamera karşısına geçti. Ocak 2016’da bir Ralph Lauren kampanyasına katıldı. Vogue’un Kore baskısı için bir makale yazdı. Hailey, Şubat ayındaki Tommy Hilfiger kataloğuna geri döndüğünde, Philipp Plein ve Tommy Hilfiger ilkbahar-yaz kampanyalarında çıplak göründü. Aynı zamanda Self Magazine için de fotoğraf çekti. HandM için Coachella müzik festivali sezonunu açan bir reklam filmi çekti. Mart 2016’da “IMG Modelleri” ile sözleşme imzaladı. 25 Ekim 2015’te İtalya’nın Milano kentinde düzenlenen 2015 MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nin sunuculuğunu yaptı. 19 Haziran 2016’da Toronto, Kanada’da düzenlenen 2016 iHeartRadio Much Müzik Video Ödülleri’ne Gigi Hadid ile birlikte ev sahipliği yaptı. Hailey Baldwin Bieber, bir süredir ilişki içinde olduğu Kanadalı şarkıcı Justin Bieber ile 2018 yılında evlendi.

Sizler için bizlerde Hailey Baldwin Bieber kimdir? doğum tarihi? Hailey Bieber kaç yaşında evlendi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page