Hakan Bonomo kimdir? Doğum tarihi? Vikipedi? Eşi? Hakan Bonomo Can Bonomo akrabamı?

28.05.2023
A+
A-
Hakan Bonomo kimdir? Doğum tarihi? Vikipedi? Eşi? Hakan Bonomo Can Bonomo akrabamı?

Hakan Bonomo kimdir? Hakan Bonomo kaç yaşında? Hakan Bonomo nereli? Hakan Bonomo Doğum tarihi? Hakan Bonomo Vikipedi? Hakan Bonomo evli mi? Hakan Bonomo Eşi kimdir? Hakan Bonomo Can Bonomo akrabamı?

Hakan Bonomo kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Can Bonomo ile akraba mı? Senarist Hakan Bonomo’nun hayatı ve biyografisi! Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Hakan Bonomo kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Can Bonomo ile akraba mı? Senarist Hakan Bonomo’nun hayatı ve biyografisi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Hakan Bonomo yazar, film yazarı ve senaristtir. Hakan Bonomo, Sabancı Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Hakan Bonomo, Söz, Kiraz Mevsimi, Aile gibi birçok ses getiren dizinin senaryosunu yazmıştır. Sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanan Hakan Bonomo’nun Twitter’da 4 bin takipçisi vardır. İnstagram’da ise 6 bin takipçisi bulunmaktadır. Hakan Bonomo ile şarkıcı Can Bonomo akraba, ikili amca çocukları Can Bonomo’nun 2014 yılında attığı bir tweetle akraba bağları ortaya çıktı. ”Kiraz Mevsimi’nin senaristi benim amcaoğlum olur sevgili Merve. Kuzen selam abi.” ifadelerini kullanıyor. İşte Can Bonomo’nun attığı o tweet… Sizler için bizlerde Hakan Bonomo kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Can Bonomo ile akraba mı? Senarist Hakan Bonomo’nun hayatı ve biyografisi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page