Halid Reşo Kasım kimdir? Halid Reşo Kasım nereli, kaç yaşında?

22.09.2023
A+
A-
Halid Reşo Kasım kimdir? Halid Reşo Kasım nereli, kaç yaşında?

Halid Reşo Kasım kimdir? Halid Reşo Kasım nereli, kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Halid Reşo Kasım kimdir? Halid Reşo Kasım nereli, kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

MİT, PKK/KCK-YBŞ sözde Sincar Asayis Sorumlusu ‘Dindar Avesta’ kod adlı Halid Reşo Kasım’ı Irak’ın Sincar kentinde gerçekleştirdiği operasyonla etkisiz hale getirdi. Terörist Halid Reşo Kasım, PKK’ya 2014 yılında katıldı. Örgüte katılım sağlamasından bu yana Irak/Sincar bölgesinde faaliyet gösterdi. PKK’nın sözde özel kuvvet mensuplarına Sincar bölgesinde eğitimler vermesinin yanı sıra aynı dönem zarfında örgüte eleman kazandırma faaliyetleriyle ilgilenen birimin sözde sorumluluğunu da yürüttü. Son olarak PKK/KCK-YBŞ’nin sözde Sincar genel asayiş sorumlusu olarak faaliyet yürüttü ve Sincar’da PKK taraftarı olmayan birçok sivili sorgulayarak infaz etti.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Halid Reşo Kasım kimdir? Halid Reşo Kasım nereli, kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page