Halil Taşkın kimdir? Vikipedi? Yaşıyor mu? Şimdiki hali? Halil Taşkın nereli kaç yaşında?

19.06.2023
A+
A-
Halil Taşkın kimdir? Vikipedi? Yaşıyor mu? Şimdiki hali? Halil Taşkın nereli kaç yaşında?

Halil Taşkın kimdir? Halil Taşkın Vikipedi? Halil Taşkın Yaşıyor mu? Halil Taşkın Şimdiki hali? Halil Taşkın nereli kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Halil Taşkın kimdir? Vikipedi? Yaşıyor mu? Şimdiki hali? Halil Taşkın nereli kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

İşte kendi ağzından biyografisi..

1973’ün 18 Ağustos sabahı Elazığ’da dünyaya gözlerimi açtığım anda kaderimin notalarla dans etmek için yazıldığına gönülden inandım. 7 yaşında babamdan gördüğüm bağlama ile başlayan müzik hayatım geçen yıllar boyunca bana tarifi mümkün olmayan müzik hayatım geçen yıllar boyunca bana tarifi mümkün olmayan bir haz verdi. Geçmişe baktığımda benim incilerim diye adlandırdığım 10 Albüm ve yer aldığım 7 Sinema Filmi ile sanata ve müziğe aşık olmamın en önemli göstergesiydi belki de.

Delikanlılık çağlarıma geldiğimde istediğim bir tek şey vardı. Enstrümanlar ve o büyülü dünyaları….. Notaların evrenselliği beni Değerli Hocam Sayın Ömer ŞAN ile bir araya getirdi ve bu konuda eşsiz bir eğitim almama sebep oldu. Albümünde sizlerle bir kez daha bir araya getirdi. Uzun bir aradan sonra tekrar sizinle olmanın gururu ve onuru içindeyim… Hayatımın bundan sonrasını siz müzikseverlerle birlikte geçirmek dileğiyle…

Sizler için bizlerde Halil Taşkın kimdir? Vikipedi? Yaşıyor mu? Şimdiki hali? Halil Taşkın nereli kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page